toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Žieminiai ratai Jūsų sielos ramybei

Žiema visada užklumpa netikėtai. Tačiau ne Toyota savininkus. Toyota žieminiai ratai užtikrins visišką vairavimo ramybę daug metų į priekį.

 


Norite įsigyti? Išsirinkite Jums tinkamus ratus kainoraštyje ir skambinkite mums telefonu (8-37) 408036

KODĖL REIKIA NAUDOTI ŽIEMINES PADANGAS?

Žieminės padangos yra sukurtos ir išbandytos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą su šlapia, snieguota ir apledėjusia kelio danga. Dėl specialaus protektoriaus raštų derinio ir medžiagų mišinio, kuris išlieka elastingas temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC, padangos žymiai sutrumpina stabdymo kelią ir suteikia saugumo vairuojant net ir atšiauriomis oro sąlygomis. Iš tiesų žieminės padangos gali perpus sutrumpinti stabdymo kelią, kai jo danga padengta sniegu, kaip matyti čia.
 

KUO NAUDINGOS ŽIEMINĖS PADANGOS?

Žieminės padangos turi didesnį natūralios gumos kiekį nei vasarinės, todėl yra elastingos esant žemai temperatūrai ir taip palengvina kasdienį vairavimą bei suteikia saugumo. Jų unikalūs protektoriaus raštai yra sukurti taip, kad išstumtų vandenį ir patižusį sniegą iš padangos, tokiu būdu sumažinant akvaplanavimą ir sutrumpinant stabdymo kelią. Protektoriaus bloke jos taip pat turi mažus griovelius, vadinamus lamelėmis, kurios puikiai sukimba su apsnigta ir apledėjusia kelio danga.

KADA REIKĮTŲ KEISTI VASARINES PADANGAS Į ŽIEMINES?

Kai temperatūra yra žemesnė nei 7 ºC

Dėl specialių protektoriaus raštų ir elastingesnio medžiagų mišinio žieminės padangos užtikrina puikų sukibimą ir sumažina stabdymo kelią temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC.

Sniegas

Žieminių padangų protektoriaus bloke yra daugybė mažų griovelių, vadinamų lamelėmis, kurios sukimba su sniegu ir patižusiu sniegu bei tokiu būdu užtikrina geresnį sukibimą ir sutrumpina stabdymo kelią.

Ledas

Minkštesnių junginių ir specialių protektoriaus raštų derinys užtikrina, kad žieminės padangos suteiks geresnį sukibimą ir sutrumpins stabdymo kelią važiuojant apledėjusiu keliu.

8 mm – 5 mm
Padanga, kurios protektoriaus gylis viršija 5 mm, pasižymi geriausiomis eksploatacinės savybėmis ir veikia taip, kaip numato gamintojas.

 

5 mm – 3 mm
Jei protektoriaus gylis mažesnis kaip 5 mm, padangos geba nuvesti vandenį į šalį mažėja, o stabdymo kelias drėgnomis sąlygomis didėja.

 

Mažesnis kaip 3 mm
Padangų eksploatacinės savybės žymiai pablogėja, o Jūsų automobilio stabdymo kelias gerokai padidėja.

AR GALIU UŽDĖTI ŽIEMINIUS RATUS SAVO TOYOTA AUTOMOBILIUI?

Kartu su stilingais lengvojo lydinio ratlankiais ar tiksliai pritaikytais plieniniais ratų gaubtais Toyota siūlo žieminius ratus, kurie yra tinkami važinėti šaltuoju metų laiku bei yra atsparesni druskos, chemikalų ir smėlio daromam poveikiui. Norėdami užsakyti žieminius ratus ir padangas Toyota automobiliui arba gauti daugiau pagalbos ir patarimų, kreipkitės į mūsų atstovybę ir mes Jums padėsime sukurti asmeninį planą dėl šią žiemą reikalingų ratų ir padangų.

KAIP PALYGINTI SKIRTINGAS ŽIEMINES PADANGAS?

Nuo 2012 m. padangas parduodant Europos Sąjungoje, ant transporto priemonių padangų turi būti pateiktos standartizuotos etiketės. Tai leidžia lengviau palyginti skirtingų gamintojų padangų sukibimą, degalų efektyvumą ir triukšmą.
 
Aprašymas ant padangų šono

ES padangų ženklinimo žinojimas