toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Žieminės padangos ir lengvojo lydinio ratlankiai!

toyota_banner_1300x598px_01_1_lt

Norite įsigyti? Išsirinkite Jums tinkamas kainoraštyje ir skambinkite mums telefonu (8-37) 408036

 

Kodėl padangas reikia pakeisti į žiemines?

Žieminės padangos yra sukurtos ir išbandytos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą su šlapia, snieguota ir apledėjusia kelio danga. Dėl specialaus protektoriaus raštų derinio ir medžiagų mišinio, kuris išlieka elastingas temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC, padangos žymiai sutrumpina stabdymo kelią ir suteikia saugumo vairuojant net ir atšiauriomis oro sąlygomis. Iš tiesų žieminės padangos gali perpus sutrumpinti stabdymo kelią, kai jo danga padengta sniegu, kaip matyti čia.
 
 • GARANTIJA
  „Toyota“ kokybės ir (3 metų) garantijos dizaino ratlankiai.
 • DVASIOS RAMYBĖ
  3 sluoksnių dažų danga, siekiant užtikrinti geresnę apsaugą nuo korozijos dėl oro sąlygų ir kelių valymo chemikalų žiemą.
 • KOKYBĖ
  Aukščiausio lygio žieminės padangos.
 • TRUKMĖ
  Konkretaus lydinio ratlankio modelio gamyba iki 12 metų po pateikimo rinkai.
 • IŠVAIZDA
  Lengvojo lydinio ratlankiai suteikia automobiliui stiliaus ir elegancijos.
 • SAUGA
  Sauga važinėjant su aukštos kokybės padangomis, esant sunkioms kelio sąlygoms.
 • AUTENTIŠKUMAS
  Gamintojo ratlankis buvo gamintojo optimizuotas konkrečiam modeliui. Važiuoklės dalys pernelyg greitai nesidėvi – mažesnės techninės priežiūros išlaidos.
 • NERŪPESTINGAS GYVENIMAS
  Jei atsitiktų taip, kad ratlankis bus pažeistas nuomos laikotarpiu, žinau, kad galėsiu nusipirkti vieną reikalingą ratlankį. Nereikia pirkti ratlankių visam automobiliui, nes popardaviminėje rinkoje konkrečios konstrukcijos ratlankiai dažnai parduodami tik keletą metų.

Kuo naudingos žieminės padangos?

Žieminės padangos turi didesnį natūralios gumos kiekį nei vasarinės, todėl yra elastingos esant žemai temperatūrai ir taip palengvina kasdienį vairavimą bei suteikia saugumo. Jų unikalūs protektoriaus raštai yra sukurti taip, kad išstumtų vandenį ir patižusį sniegą iš padangos, tokiu būdu sumažinant akvaplanavimą ir sutrumpinant stabdymo kelią. Protektoriaus bloke jos taip pat turi mažus griovelius, vadinamus lamelėmis, kurios puikiai sukimba su apsnigta ir apledėjusia kelio danga.

Kada reikėtų keisti vasarines padangas į žiemines?

Kai temperatūra yra žemesnė nei 7 ºC

Dėl specialių protektoriaus raštų ir elastingesnio medžiagų mišinio žieminės padangos užtikrina puikų sukibimą ir sumažina stabdymo kelią temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC.

Sniegas

Žieminių padangų protektoriaus bloke yra daugybė mažų griovelių, vadinamų lamelėmis, kurios sukimba su sniegu ir patižusiu sniegu bei tokiu būdu užtikrina geresnį sukibimą ir sutrumpina stabdymo kelią.

Ledas

Minkštesnių junginių ir specialių protektoriaus raštų derinys užtikrina, kad žieminės padangos suteiks geresnį sukibimą ir sutrumpins stabdymo kelią važiuojant apledėjusiu keliu.

8 mm – 5 mm
Padanga, kurios protektoriaus gylis viršija 5 mm, pasižymi geriausiomis eksploatacinės savybėmis ir veikia taip, kaip numato gamintojas.

 

5 mm – 3 mm
Jei protektoriaus gylis mažesnis kaip 5 mm, padangos geba nuvesti vandenį į šalį mažėja, o stabdymo kelias drėgnomis sąlygomis didėja.

 

Mažesnis kaip 3 mm
Padangų eksploatacinės savybės žymiai pablogėja, o Jūsų automobilio stabdymo kelias gerokai padidėja.

Ar galiu uždėti žieminius ratus savo Toyota automobiliui?

Kartu su stilingais lengvojo lydinio ratlankiais ar tiksliai pritaikytais plieniniais ratų gaubtais Toyota siūlo žieminius ratus, kurie yra tinkami važinėti šaltuoju metų laiku bei yra atsparesni druskos, chemikalų ir smėlio daromam poveikiui. Norėdami užsakyti žieminius ratus ir padangas Toyota automobiliui arba gauti daugiau pagalbos ir patarimų, kreipkitės į mūsų atstovybę ir mes Jums padėsime sukurti asmeninį planą dėl šią žiemą reikalingų ratų ir padangų.

Kaip palyginti skirtingas žiemines padangas?

Nuo 2012 m. padangas parduodant Europos Sąjungoje, ant transporto priemonių padangų turi būti pateiktos standartizuotos etiketės. Tai leidžia lengviau palyginti skirtingų gamintojų padangų sukibimą, degalų efektyvumą ir triukšmą.
 
Aprašymas ant padangų šono

ES padangų ženklinimo žinojimas