toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Komerciniai automobiliai

Kokybiški ir patvarūs Toyota komerciniai automobiliai – tai darbo jėga, vedanti Jūsų verslą į priekį. Nuo legendinių Hilux iki erdvių PROACE automobilių šeimos, kurią ką tik papildė miesto furgonas PROACE CITY ir keleivinis jo modelis. Jūsų ramybę ir verslo sėkmę užtikrins visiems PROACE modeliams suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

Mieste pasirodė naujos darbo jėgos! Naujasis miesto furgonas PROACE CITY, siūlomas trijų kėbulo tipų ir dviejų atstumo tarp ašių variantų, yra labai universalus, ir jame galima patogiai vežti visas reikalingas prekes. Moderniomis technologijomis ir gausia bazine įranga išsiskiriantis naujasis PROACE CITY taps Jus į priekį vedančia jėga.

NAUJASIS PROACE CITY VERSO – tai naujosios kartos šeimos automobilis. Gale yra vietos net trims sėdynėms su ISOFIX fiksatoriais, taigi lengvai ir patogiai išsprendžiamos didesnės šeimos logistikos problemos. Be to, automobilyje montuojamos Toyota Safety Sense saugos technologijos, kurios rūpinasi Jūsų artimųjų saugumu.

Toyota PROACE – profesionalus ir universalus partneris, kuriuo visada galite pasitikėti. Galite rinktis net iš 7 kėbulo tipo ir ilgio variantų. Be to, Toyota savo verslo klientams teikia greitą aptarnavimą ir pagalbą kilus klausimų ar abejonių. Šiam modeliui suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

PROACE VERSO – daugiafunkcis pagalbininkas vežiojantiems keleivius. Pasirinkimas neįtikėtinai platus. Nuo patogaus Combi su Professional komplektacijos įranga iki prabangaus VIP autobuso su Executive įranga. Pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus. Jūsų ramybę užtikrins 5 metų arba 200 000 km garantija.

Nesustabdomas nuo 1968 m., Hilux jau daugiau nei 50 metų yra populiariausias pikapas pasaulyje. O dabar – jis ir naujasis „Tarptautinio geriausio pikapo“ apdovanojimo 2022/2023 laimėtojas. Būdamas nepamainomu pagalbininku darbe ir vienu universaliausių galimų pikapų, Hilux gali susidoroti su bet kokiais iššūkiais, nes nebijo jokių darbų ar laisvalaikio užsėmimų, jo negąsdina jokia kelio danga. Po tvirta išore slepiasi patogi kabina ir daugybė modernių technologijų, tokių kaip Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas.

Išsirinkite tinkamus žieminius ratus savo naujajam Toyota automobiliui ir mėgaukitės sielos ramybe!

Toyota žieminių ratų komplektą sudaro:

Toyota originalūs lengvojo lydinio ratlankiai, kuriems taikoma 3 metų garantija

Žieminės padangos su Toyota originaliais slėgio jutikliais