toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Komerciniai automobiliai

Kokybiški ir patvarūs Toyota komerciniai automobiliai – tai darbo jėga, vedanti Jūsų verslą į priekį. Nuo legendinių Hilux iki erdvių PROACE automobilių šeimos, kurią ką tik papildė miesto furgonas PROACE CITY ir keleivinis jo modelis. Jūsų ramybę ir verslo sėkmę užtikrins visiems PROACE modeliams suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

Mieste pasirodė naujos darbo jėgos! Naujasis miesto furgonas PROACE CITY, siūlomas trijų kėbulo tipų ir dviejų atstumo tarp ašių variantų, yra labai universalus, ir jame galima patogiai vežti visas reikalingas prekes. Moderniomis technologijomis ir gausia bazine įranga išsiskiriantis naujasis PROACE CITY taps Jus į priekį vedančia jėga.

NAUJASIS PROACE CITY VERSO – tai naujosios kartos šeimos automobilis. Gale yra vietos net trims sėdynėms su ISOFIX fiksatoriais, taigi lengvai ir patogiai išsprendžiamos didesnės šeimos logistikos problemos. Be to, automobilyje montuojamos Toyota Safety Sense saugos technologijos, kurios rūpinasi Jūsų artimųjų saugumu.

Toyota PROACE – profesionalus ir universalus partneris, kuriuo visada galite pasitikėti. Galite rinktis net iš 7 kėbulo tipo ir ilgio variantų. Be to, Toyota savo verslo klientams teikia greitą aptarnavimą ir pagalbą kilus klausimų ar abejonių. Šiam modeliui suteikiama 5 metų arba 200 000 km garantija.

PROACE VERSO – daugiafunkcis pagalbininkas vežiojantiems keleivius. Pasirinkimas neįtikėtinai platus. Nuo patogaus Combi su Professional komplektacijos įranga iki prabangaus VIP autobuso su Executive įranga. Pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus. Jūsų ramybę užtikrins 5 metų arba 200 000 km garantija.

Legendinis Hilux yra nesustabdomas nuo pat 1968-ųjų. Kadangi jis yra itin patikimas partneris, tai lengvai įveikia įvairius iššūkius bet kokiame kelyje. O po tvirtu Hilux kapotu slepiasi išskirtinis turinys ir daugybė pažangiausių technologijų, pvz., Toyota Safety Sense saugumo sistemų paketas. Hilux yra suteikiama 5 metų (arba iki 150 000 km) garantija.

Išsirinkite tinkamus žieminius ratus savo naujajam Toyota automobiliui ir mėgaukitės sielos ramybe!

Toyota žieminių ratų komplektą sudaro:

Toyota originalūs lengvojo lydinio ratlankiai, kuriems taikoma 3 metų garantija

Žieminės padangos su Toyota originaliais slėgio jutikliais