toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Komerciniai automobiliai

Žymūs dėl savo kokybės ir patikimumo, Toyota komerciniai automobiliai yra toji jėga, kuri veda Jūsų verslą į priekį. Nuo legendinio Hilux iki erdvių Proace šeimos automobilių, įskaitant Proace City nedidelius autobusiukus ir keleivinius automobilius. Visas Proace modelių asortimentas – Proace, Proace Verso, Proace City ir Proace City Verso – dabar turi ir visiškai elektrines savo versijas.

 

Proace City yra tarsi nagingas meistras, galintis susidoroti su bet kokia situacija. Jis gali būti trijų skirtingų kėbulo tipų ir dviejų ilgių, tad neabejotinai yra vienu universaliausių autobusiukų, galinčių patogiai gabenti viską, ką tik Jums prireiks. Proace City yra tikra Jūsų verslo varomoji jėga, pasižyminti inovatyviomis technologijomis ir gausia standartine įranga. Dabar galima įsigyti benzinines, dyzelines ir visiškai elektrines šio modelio versijas.

Proace City Verso – tai naujosios kartos šeimos automobilis, dabar gaminamas ir su itin efektyviu elektrinės galios šaltiniu. Gale yra vietos net trims sėdynėms su ISOFIX fiksatoriais, taigi lengvai ir patogiai išsprendžiamos didesnės šeimos logistikos problemos. Be to, automobilyje montuojamos Toyota Safety Sense saugos technologijos, kurios rūpinasi Jūsų artimųjų saugumu.

Toyota Proace – profesionalus ir universalus partneris, kuriuo visada galite pasitikėti. Galite rinktis net iš šešių kėbulo tipo ir ilgio variantų. Taip pat galite nuspręsti, kokia varomoji galia Jums priimtiniausia – vidaus degimo variklio ar visiškai elektrinis galios šaltinis. Be to, Toyota savo verslo klientams teikia greitą aptarnavimą ir pagalbą kilus klausimų ar abejonių.

Proace Verso – daugiafunkcis pagalbininkas vežiojantiems keleivius. Pasirinkimas neįtikėtinai platus. Nuo patogaus autobusiuko su Professional komplektacijos įranga iki prabangaus VIP autobuso su Executive įranga. Viskas pritaikyta Jūsų poreikiams ir pageidavimams, o dabar siūloma ir versija su elektrinės galios šaltiniu.

Nesustabdomas nuo 1968 m., Hilux jau daugiau nei 50 metų yra populiariausias pikapas pasaulyje. O dabar – jis ir naujasis „Tarptautinio geriausio pikapo“ apdovanojimo 2022/2023 laimėtojas. Būdamas nepamainomu pagalbininku darbe ir vienu universaliausių galimų pikapų, Hilux gali susidoroti su bet kokiais iššūkiais, nes nebijo jokių darbų ar laisvalaikio užsėmimų, jo negąsdina jokia kelio danga. Po tvirta išore slepiasi patogi kabina ir daugybė modernių technologijų, tokių kaip Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas.

Detalesnės informacijos teiraukitės savo atstovybėje. Vidutinės degalų sąnaudos –  5,3–9,9 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 139–261 g/km (apskaičiuota pagal WLTP). Fotografija yra iliustracinio pobūdžio.

Išsirinkite tinkamus žieminius ratus savo naujajam Toyota automobiliui ir mėgaukitės sielos ramybe!

Toyota žieminių ratų komplektą sudaro:

Toyota originalūs lengvojo lydinio ratlankiai, kuriems taikoma 3 metų garantija

Žieminės padangos su Toyota originaliais slėgio jutikliais