toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Proace Verso
Erdvus mikroautobusas kelionėms.
Dyzelinas
Kaina – nuo
37 100 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
6,3 l/100km
CO2
164-171 g/km
Galia iki
180 AG DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Proace Verso: praktiškas sprendimas.

Naujasis Proace Verso tęsia mūsų universalių keleivinių automobilių istoriją. Erdvus ir praktiškų sprendimų nestokojantis automobilis skirtas propaguojantiems ypač aktyvų gyvenimo būdą. Be to, sumani įranga, pažangūs dyzeliniai varikliai ir naujoviškos technologijos palengvina gyvenimą ir leidžia saugiau bei ramiau jaustis už vairo.

Apgalvotos funkcijos ir naujoviškos technologijos

Proace Verso leidžia geriausiai patenkinti Jūsų poreikius. Jo pažangios funkcijos tikrai paliks Jums įspūdį. Ksenoniniai priekiniai žibintai, pažangus projekcinis rodinys, galinio vaizdo kameros ekranas ir gausybė saugos funkcijų leis mėgautis labiau atpalaiduojančiomis ir saugesnėmis kelionėmis.

Sėskitės ir atsipalaiduokite. Nesvarbu, ar jo reikia Jūsų verslui, ar šeimos pramogoms: Proace Verso kiekvieną kelionę pavers itin patogia. Mėgaukitės atpalaiduojančiu vairavimu. Salone Jus pasitiks gerai prilaikančios sėdynės, o automobilis riedės minkštai ir tyliai. Proace Verso pasižymi dėmesiu detalėms. Čia – puiki vairavimo padėtis, apgalvota ergonomika ir aukštas standartinės komplektacijos lygis.

Galinio vaizdo kamera. Galinio vaizdo kamera leidžia statyti automobilį be streso. Sistema identifikuoja pavojus, tad automobilį pastatysite lengvai ir saugiai.

Multimedijos sistema „Pro-Touch“. „Executive“ komplektacijoje siūloma aukštos raiškos Pro-Touch multimedijos sistema su navigacijos funkcija. „Pro-Touch Multimedia“ užtikrina sklandų suderinimą su „Apple CarPlay™“.

Naujoviška erdvė, kuri prisitaiko prie Jūsų

Su Proace Verso gyventi paprasta. Nulenkiamos sėdynės ir sėdynių bėgeliai užtikrina reikiamą lankstumą, o atlenkiami staliukai, atidaromas bagažinės dangčio langas ir bekontakčio šoninių durelių atidarymo funkcija užtikrina patogumą, kurį tikrai įvertinsite.
Stumdomos sėdynės. Lanksčiai išnaudokite bagažinės erdvę ir vietą kojoms: čia sėdynės stumdomos ant bėgelių, be to, jas galima išimti (komplektacijose „Business“ ir „Executive“).
Nulenkiamos sėdynės. Prireikus pervežti daugiau krovinių nei įprastai, sėdynes galima ne tik nulenkti, bet ir paversti, tad galėsite išnaudoti kiekvieną krovinių skyriaus centimetrą.
Laisvalaikio stalelis ant bėgelių. Jūsų keleiviai galės atsipūsti, pramogauti arba patogiai dirbti, naudodamiesi ant bėgelių sumontuotu galiniu keleivių staliuku. Siūloma nuo komplektacijos „Executive“.

Patogumas, kurį įvertinsite

Gerai apgalvotos funkcijos ir naujoviškos technologijos padeda gyventi paprasčiau. Jūsų kelionės bus komfortiškos ir saugios.

Bekontakčio šoninių durelių atidarymo funkcija. Užsisakykite bekontakčio šoninių durelių atidarymo funkciją ir mėgaukitės pagalba, kai jos išties labai reikia: durelės atsidarys tiesiog pamojant pėda po galiniu buferiu – tai labai patogu.
Toyota Skyview®. Su Toyota Skyview® salonas papildomas aukščiausios kokybės pojūčiais. Šis didelis panoraminis stiklinis stogas saloną užlieja šilta, natūralia šviesa.
Langas bagažinės dangtyje. Bagažinės dangtyje galima atidaryti langą (nuo komplektacijos „Family“). Taip greitai ir lengvai pasieksite bagažinę neatidarydami jos dangčio.

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Galerija

Spalvos ir matmenys

Arctic White (EWP)
Proace verso-matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Proace Medium, 2.0l D (145 AG), 5 durys, 6 M/T, Shuttle37 100 €- €- €419 €
Proace Medium, 2.0l D (180 AG), 5 durys, 8 A/T, Shuttle41 450 €- €- €468 €
Proace Long, 2.0l D (145 AG), 5 durys, 6 M/T, Shuttle38 000 €- €- €429 €
Proace Long, 2.0l D (180 AG), 5 durys, 8 A/T, Shuttle42 350 €- €- €478 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191