toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

2030 m. pasauliniai vidutinės trukmės tikslai

Siekdami realizuoti Toyota aplinkosaugos iššūkį 2050 ir vadovaudamiesi dabartine Toyota ir socialinių tendencijų situacija, išsikėlėme 2030 m. vidutinės trukmės tikslus.

NULINĖ NAUJŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ CO2 EMISIJA

Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 1

Mūsų tikslas – iki 2030 m. visame pasaulyje kasmet parduoti daugiau nei 5,5 mln. elektrifikuotų transporto priemonių, įskaitant daugiau nei 1 mln. nulinės emisijos transporto priemonių (akumuliatorinių ir degalų elementų elektromobilių).

Palyginti su 2010 m. lygiu, vidutinis pasaulinis naujų transporto priemonių išmetamo CO2 sumažėjimas (g CO2/km) bus ne mažesnis nei 35 % (atsižvelgiant į rinkos sąlygas).

Atraskite iššūkį – naujų transporto priemonių nulinė CO2 emisija (ENG)

GYVAVIMO CIKLO NULINĖ CO2 EMISIJA

Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 2

Mūsų tikslas – iki 2030 m. sumažinti visos transporto priemonės gyvavimo ciklo CO2 emisiją bent 25 proc. (palyginti su 2013 m. lygiu).

Atraskite iššūkį – gyvavimo ciklo nulinė CO2 emisija (ENG)

GAMYKLOS NULINĖ CO2 EMISIJA

Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 3

Mūsų tikslas – iki 2030 m. sumažinti pasaulinių gamyklų CO2 emisiją 35 proc. (palyginti su 2013 m. lygiu).

Atraskite iššūkį – gamyklų nulinė CO2 emisija (ENG)

VANDENS SĄNAUDŲ MAKSIMALUS SUMAŽINIMAS IR OPTIMIZAVIMAS

 
Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 4

Mūsų tikslas – iki 2030 m. įgyvendinti priemones keturiose iššūkiui atrinktose gamyklose (Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Pietų Afrikoje), siekiant sumažinti jų vandens sąnaudas.

Vandens kokybės požiūriu ketiname atlikti visapusišką poveikio vertinimą visose savo 22 gamyklose (Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Europoje), iš kurių vanduo išleidžiamas į upes.

Atraskite iššūkį – vandens sąnaudų optimizavimas (ENG)

PERDIRBIMĄ SKATINANČIOS BENDRUOMENĖS IR SISTEMŲ KŪRIMAS


Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 5

Mūsų tikslas – iki 2030 m. visame pasaulyje užbaigti akumuliatorių surinkimo ir perdirbimo sistemų kūrimą bei įkurti 30 modelių eksploatacijos pabaigos apdorojimo ir perdirbimo kompleksus vietinėms gamykloms.

Atraskite iššūkį – išteklių perdirbimas (ENG)

 

ATEITIES HARMONIJOS SU GAMTA BENDRUOMENĖS KŪRIMAS

Iššūkis: vidutinės trukmės tikslas Nr. 6

Mūsų tikslas – iki 2030 m. įkurti 19 gamyklų „harmonijoje su gamta“ (12 – Japonijoje, 7 – likusiame pasaulyje), taip pat – įgyvendinti harmonijos su gamta veiklas visuose regionuose, kur veikia Toyota, bendradarbiaujant su vietos bendruomenėmis ir įmonėmis.

Be to, kartu su NVO ketiname tęsti bioįvairovės tausojimo veiklą. Išplėsime vidines ir išorines iniciatyvas, siekdami puoselėti į aplinkosaugą orientuotą mąstymą ir skatindami žmones prisiimti atsakomybę už planetos ateitį.

Atraskite iššūkį – harmonijoje su gamta (ENG)