toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Toyota bZ4X
Visiškai elektrinis visureigis iš naujos eros
Elektra
Kaina – nuo
36 100 €
Nuvažiuojamas atstumas
416 - 514 km km
Galia iki
218 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Naujoviškas, efektyvus ir dinamiškas visureigis

Toyota bZ4X skina kelią elektrinei kartai. Šis galingos išvaizdos, dinamiško dizaino visureigis turi geriausią klasėje visų ratų pavarą ir pasižymi puikiu nuvažiuojamu atstumu EV režimu. Patikimasis Toyota bZ4X yra naujoviškas ir efektyvus, jis pasižymi išskirtiniu akumuliatorių ilgaamžiškumu, kad galėtumėte naudotis ramiau.          

                            

Elegantiškas stilius, visureigio statusas

Toyota bZ4X yra patvarus ir grakščiai stilingas. Jis puikiai jaučiasi ir mieste, ir užmiestyje. Modernaus dizaino elektromobilis darniai sujungia rafinuotumą su pasitikėjimu pulsuojančiu, įspūdingu visureigio siluetu. Taip sukurta unikaliai drąsi išvaizda. 

Įveikime viską. Nes nulinė tarša – tik pradžia

Pristatome naujos kartos elektromobilius. Čia rafinuotas ir modernus dizainas susijungia su išskirtinėmis galimybėmis. Tai – kitokios nulinių emisijų kelionės.

Mėgaukitės kelionėmis tikruoju elektromobiliu Toyota bZ4X

Toyota tikrasis elektromobilis bZ4X suteikia laisvę vykti, kur kelias benuvestų. Jį paprasta eksploatuoti ir lengva įkrauti. Automobilis sklandžiai pritaps prie Jūsų užimtos kasdienybės. 

* Nuvažiuojamas atstumas mišriuoju ciklu pagal WLTP – nuo 411 km iki 512 km (priklauso nuo specifikacijos). Nuvažiuojamo atstumo EV režimu rodikliai pateikti palyginimo tikslais, jie priklauso nuo tokių veiksnių kaip pasirinkta komplektacija ir transmisija, įrengti priedai (po registracijos), vairavimo stilius, oro sąlygos, greitis ir automobilio apkrova. Šie rodikliai gali nesutapti su Jūsų realaus važiavimo rezultatais. Visos transporto priemonės yra sertifikuotos pagal pasaulinę darniąją lengvųjų transporto priemonių bandymo procedūrą (WLTP). Peržvelkite mūsų nuvažiuojamo atstumo skaičiuotuvą ir įvertinkite nuvažiuojamą atstumą konkrečiomis sąlygomis.

 

Visiška eksploatacijos ramybė

Toyota siekia visus bZ4X naudojimo patirties aspektus paversti kuo sklandesniais ir patogesniais. Tai – vienas paketas, kuriame yra visi esminiai elementai, padėsiantys mėgautis visais fantastiško akumuliatorinio elektromobilio privalumais bei eksploatacijos ramybe:

  • 5 metų iš anksto apmokėta techninė priežiūra;
  • 10 metų garantija elektromobilio akumuliatoriui*;
  • 10 metų garantija Toyota Relax*;
  • 10 metų techninė pagalba kelyje*;
  • visa aktuali įranga kartu su automobiliu;
  • buitinis įkroviklis.
* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Toyota atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

Sužinokite daugiau >>

Lengvai įkraukite bet kur

Kur Jus kelias benuvestų, naujasis Toyota bZ4X suteikia visišką eksploatacijos ramybę. Naudodamiesi jungtinės įkrovimo sistemos (CCS2) bortiniu akumuliatoriaus įkrovikliu (OBC), turite daug įkrovimo galimybių. Įkraukite namie, darbe arba kelionėje. Optimaliomis sąlygomis, pvz., kai temperatūra yra 25-30 °C, 150 kW (NS) įkrovimo stotelėje akumuliatorių (nuo 10 % iki 80 %) įkrausite per 30 minučių*. Siekiant apsaugoti akumuliatorių ir užtikrinti ilgaamžiškumą, įkrovos lygiui pasiekus 80 %, įkrovimo nuolatine srove našumas sumažinamas. Siekdami sužinoti įkrovimo trukmę, stebėkite mūsų įkrovimo trukmės skaičiuotuvą. Tiesiog įveskite konkrečias sąlygas, pvz., naudojamą įkroviklio tipą ir aplinkos temperatūrą.

Žr. brošiūrą apie namų kroviklius >>

Daugiau apie namų kroviklius >>

Nuolat prijungtas, nuolat kelyje

Išmanioji vairuotojo vieta padės sinchronizuoti duomenis tarp automobilio ir išmaniojo telefono, šio MyT programėlė padidins vairavimo komfortą, o  automobilio naudojimas taps intuityvesniu.

Visiškai elektrinis, su visų ratų pavara

Toyota bZ4X skina kelią elektrinei kartai. Šis galingos išvaizdos, dinamiško dizaino visureigis turi geriausią klasėje visų ratų pavarą. Patikimasis Toyota bZ4X yra naujoviškas ir efektyvus, jis pasižymi išskirtiniu baterijų ilgaamžiškumu, kad galėtumėte naudotis ramiau.

Toyota T-Mate – su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Galerija

Spalvos ir matmenys

Astral Black (202)

Nuotraukos - tik iliustracinio pobūdžio. Būtina tikslintis spalvas konkrečiai komplektacijai.

matmenys 2

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
bZ4X Electric (4x2) 204AG Luxury36 100 €486 €
bZ4X Electric (4x4) 218AG Executive42 900 €566 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191