toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Atnaujintas „Land Cruiser” – dar unikalesnis ir turintis daugiau galios

Su beveik 70 metų trunkančiu bekelės paveldu, žymusis „Toyota Land Cruiser“ išlieka unikalus savo segmente dėl savo sugebėjimo derinti išskirtinę kokybę, ilgaamžiškumą ir patikimumą su neprilygstamu važiavimu bekelėje bei vis didesniu prabangos, keleivių komforto ir asmeninio valdymo lygiu.

„Land Cruiser“, kurį galima įsigyti daugiau nei 190 šalių visame pasaulyje – plačiausiai iš visų esamų „Toyota“ modelių, neprilygstami bekelės sugebėjimai jam suteikė tvirtą reputaciją kaip vieno iš ištvermingiausių ir patikimiausių 4×4 visureigių ir padarė jį segmento pardavimų lyderiu daugybėje Europos šalių.

Atnaujintas 2020 m. „Land Cruiser“ dar labiau sustiprina šią reputaciją galingesniu 2,8 litro dyzeliniu varikliu, „Stop & Start“ technologijos pritaikymu, daugialypės terpės sistemos ir „Toyota Safety Sense“ aktyvių saugos technologijų rinkinio patobulinimais bei papildyta „Black Pack“ apdaila su specialiomis stiliaus detalėmis.

Patikrintas 2,8 litro, 4 cilindrų, Doch, 16 vožtuvų, „Common rail“ dyzelinis variklis turi padidėjusią galią ir sukimo momentą.

Didžiausia galia padidinta 27 DIN AG / 20 kW, t.y. iki 204 DIN AG / 150 kW esant 3000-3400 aps./min., o maksimalus sukimo momentas padidėjo 50 Nm: 500 Nm esant 1600-2800 aps./min.

Galimas su 6 laipsnių automatine pavarų dėže, „Land Cruiser“ pasiekia maksimalų 175 km / h greitį ir 0–100 km / h pagreitį pasiekia per 9,9 sekundės – pagreitėjo net 3,0 sekundėmis, lyginant su pirmtaku.

Pritaikius „Toyota“ „Stop & Start“ technologiją, sumažėjo 0,7 l / 100 km vidutinės degalų sąnaudos ir siekia 7,0 l / 100 km, o išmetamas CO2 kiekis sumažėjo 18 g / km ir siekia 192 g / km.

Borto kompiuteryje buvo atnaujinta daugialypės terpės sistema: greitesnė programinės įrangos ir ekrano reakcija, daugialypis ekranas ir pritaikomas namų vaizdas, naujoji sistema siūlo tiek „Apple CarPlay®“, tiek „Android Auto ™“ ryšį.

Sistema siūlo paieškos laukelio galimybę, 3 metus teikiamos su žemėlapiu susijusios paslaugos ir žemėlapių atnaujinimai, taip pat galimos tiesioginės kelių eismo ataskaitos, „Google“ internetinė paieškos sistema ir papildoma informacija apie greičio matavimo kameras, automobilių stovėjimo aikšteles, degalų kainas ir orus.

„Land Cruiser“ dabar turi antrosios kartos „Toyota Safety Sense“ aktyviosios saugos technologijų paketą. Šis buvo papildytas „Prie-Collision“ (PCS) sistema su pėsčiųjų naktį ir dviratininkų dieną aptikimu bei išmaniąja adaptyviąja pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC).

Be šių technologinių atnaujinimų, „Land Cruiser“ klientams taip pat siūlo daugiau stiliaus ir didesnį prestižą su naująja „Black Pack“ apdaila.

Eksterjero „Black Pack“ apdaila išsiskirs visiškai tamsiomis chromuotomis priekinėmis grotelėmis ir galine apdaila – kas būdinga pirmą kartą „Land Cruiser“ šeimai, juodais rūko žibintų rėmeliais, durų veidrodėliais, šoniniais laipteliais ir tamsiais skaidriais galiniais žibintais. Interjerą paryškina juoda centrinė konsolė ir centrinis porankis.

Atnaujinto 2020 m. „Land Cruiser“ unikalaus bekelės ir dinamikos kelyje derinio negali pasiūlyti joks kitas visureigis. Dabar, kaip niekad, jo galingas buvimas kelyje, patobulintas našumas ir borto kompiuterio technologijų aukštesnis lygis žymi jį kaip aukščiausios klasės 4×4 visureigį su tobulu komforto, rafinuotumo ir važiavimo bet kur galimybių deriniu.

Kur tik panorėsite nuvykti – „Land Cruiser“ jus nuveš ten. Ir pristatys atgal.

2020-09-02