toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

AUTOTOJA prisidėjo prie šeštadienį visoje Lietuvoje vykusios miškų sodinimo ir “Darom” akcijos

Balandžio 23-iąją, Lietuvoje nuvilijo dvi nacionalinės iniciatyvos – „Nacionalinis miškasodis“ ir akcija „Darom“. Iniciatyvų metu gyventojai buvo kviečiami įveisti rekordinį miškų plotą ir išlaisvinti gamtą nuo šiukšlių.

Abi šios akcijos turi ilgametes tradicijas, tačiau kasmet pristatoma vis kas nors nauja. Pavyzdžiui, šiemet Aplinkos ministerijos ir Valstybinių miškų urėdijos organizuojama miškų sodinimo akcija buvo masiškiausia iš visų iki šiol vykusių. Nacionaliniame miškasodyje dalyvavo daugiau nei 1,5 tūkst. žmonių, daugiausiai per visas iki šiol vykusias miško sodinimo talkas. Jie įveisė 748 ha naujo miško 50 žemės plotų įvairiose šalies vietose, ten, kur miškas niekada neaugo. Iš viso pasodinta virš 2 mln. medelių – beržų, juodalksnių, eglių, pušų, ąžuolų, šermukšnių.

Akcijose, kaip ir kasmet, dalyvavo ir AUTOTOJA kolektyvas, mylintis gamtą bei norintis prisidėti prie Lietuvos miškingumo didėjimo, kuris šiuo metu siekia 33,7 proc.

Norinčiųjų dalyvauti šioje prasmingoje akcijoje, įskaitant ir mažiausius kolektyvo narius, nesustabdė net lietingas oras. AUTOTOJA šiais metais pasodino 1600 sodinukų ir tai jau penktasis miško plotas, kuriuo džiaugsis ateinančios kartos mūsų gamtos mylėtojų dėka.

Dalinamės savaitgalio foto įspūdžiais: