toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

„CleverShuttle“ turimas „Toyota Mirai“ parkas nuvažiavo 5 mln. km

Vokiečių automobilių nuomos įmonė „CleverShuttle“ su savo turimu „Toyota Mirai“ parku nuvažiavo daugiau nei 5 milijonus kilometrų, neišmetant į orą jokių teršalų. Per dvejus su puse metų „CleverShuttle“ automobiliais nuvažiavo šešis su puse karto didesnį atstumą nuo Žemės iki Mėnulio ir atgal, todėl tai buvo pasaulyje dažniausiai naudojamas „Toyota Mirai“ parkas.

„Vandeniliu varomi automobiliai, tokie kaip „Toyota Mirai“, dėl patikimumo tapo mums svarbiu ramsčiu. Mums jie leido daugybei keleivių pasiūlyti patogius važiavimus, kurių metu į orą buvo išmetami tik vandens garai.“,- teigė Jan‘as Hofmann‘as, „CleverShuttle“ COO ir CO įkūrėjas.

Bendradarbiavimas prasidėjo 2017 m. rugsėjo mėn. Prasidėjo nuo 20 „Toyota Mirai“ Hamburge, o vėliau automobilių parkas buvo išplėstas iki 45 automobilių keliose Vokietijos vietose. Visą šį laikotarpį, išskyrus įprastą techninę priežiūrą, remontuoti ar keisti detales automobiliams nereikėjo.

„Pravažiuotų 5  mln. kilometrų patirtis rodo, jog vandeniliu varomi automobiliai jau yra puikiai tinkami naudoti kasdien. Jokių techninių trūkumų ir neribotos kuro elemento eksploatacinės savybės rodo „Toyota“ kuro elementų sistemos brandumą ir ilgaamžiškumą (iki šiol vienos transporto priemonės rida buvo 180 000 km).“,- teigė Ferry M.M. Franz‘as, „Toyota Motor Europe“ direktorius.

„Toyota Mirai“ buvo pristatytas 2014 m., o Europoje parduodamas nuo 2015 m. Jį gali užsisakyti tiek privatūs, tiek verslo klientai. Vandeniliu varomas sedanas, kaip prabangi transporto priemonė, suteikia keleiviams maksimalų ekologiškumą ir maksimalų komfortą dėka keturių atskirų sėdynių: neišmetančiam į orą jokių teršalų, „Mirai“ reikia tik vandenilio, kuris kuro elemente paverčiamas elektros energija ir 113 kW / 154 AG elektrinis variklis veža. Tai sukuria tik vandens garus. Su pripildytomis talpyklomis „Toyota Mirai“ nuvažiuoja iki 500 kilometrų, o degalų papildymas trunka mažiau nei 3 minutes.

Šiais metais Japonijoje bus pradėtas gaminti antros kartos „Mirai“ ir siūlomas šio naujojo įspūdingo modelio asortimentas bus dar didesnis.

2020-03-17