toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Keturių galia: „Yaris“ gamyba Europoje perkopė 4 mln.

Prancūzijoje „Toyota Motor Manufacturing France“ (TMMF) „Yaris gamyba pasiekė 4 mln. Šį skaičių vainikavo „Toyota Yaris“ – raudonos ir juodos spalvos derinio, aukštos komplektacijos, hibridinis modelis. Ketvirtos kartos „Yaris“ varomas „Toyota“ ketvirtos kartos hibridinės sistemos. Automobilis savo segmente pirmauja pasyviosios ir aktyviosios saugos funkcijomis net ir esant standartinės komplektacijos.

1999 metais tik prasidėjus „Yaris“ pardavimams, jau 2000 metais šis tapo „Metų automobiliu“ ir kartu tapo didžiule „Toyota“ sėkme tiek pardavimams, tiek prekės ženklo žinomumo didinimui. Kiekvienas metais vis didėjant pardavimams, 2019 m. Europoje trečios kartos modelių buvo parduota apie 224 000, iš kurių apie 22 % buvo „Toyota“ verslo klientai, ir tai sudarė mažiau nei 8 % viso segmento pardavimų.

Pagamintas Europoje ir ženklinantis gražų skaičių, ketvirtos kartos „Yaris“  turi ketvirtos kartos „Toyota“ hibridinę sistemą, kuri užtikrina mažiausias degalų sąnaudas ir išmetamą CO2 kiekį segmente (3,7 l / 100 km ir 85 g / km (WLTP)).

„Toyota“ inžinieriai pasiekė šį rezultatą ir tuo pačiu užtikrino didesnę galią (116 DIN AG) ir didesnį vairavimo malonumą lyginant su ankstesnės kartos modeliu.

Inžinierių komanda taip pat išlaikė saugos DNR, paversdama naująjį „Yaris“ saugiausiu automobiliu savo segmente. Siekdama didesnio pasyvaus saugumo, „Toyota“ 2020 m. gavo „SAFETYBEST“ apdovanojimą už centrinių oro pagalvių kūrimą ir standartinį pritaikymą „Yaris“ modelyje – pirmą kartą B segmente Europoje. Geriausiai parduodamas „Toyota“ automobilis net ir standartinėje komplektacijoje turi naujausią „Toyota Safety Sense“ versiją, kurioje taip pat gausu pirmą kartą segmente panaudotų aktyvių funkcijų.

2020-12-28