toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Riboto leidimo neoninės citrinos spalvos Toyota C-HR

 

Riboto leidimo Toyota C-HR – “Neon Lime” spalva, įkvėpta JBL, pristatyta balandžio 5 d. Prancūzijos alpėse per JBL sniego šventę, kurioje skambėjo garsiausių pasalio DJ muzikos garsai bei kuri pritraukė nemažą skaičių VIP svečių. Toyota C-HR  Neon Lime pagaminta vos 2000 automobilių, kurie žymi „Toyota C-HR“ ir muzikos ryšį. „Toyota C-HR Neon Lime“ yra ne tik įmontuota JBL aukščiausios kokybės garso sistema, bet ir 360⁰ JBL muzikos paketas, kuriame yra JBL garsiakalbių ir ausinių rinkinys bei 6 mėnesių „Deezer“ prenumerata, leidžianti mėgautis nepakartojamais muzikos garsais.

Unikalus stilius ir turinys

„Toyota C-HR“ aštrių briaunų stilius ir platus korpusas dar labiau sustiprintas išskirtiniu Neon Lime bi-tone  stiliumi – citrininiu metaliko spalvos korpuso blizgesiu su kontrastingu juodu stogu. 18 colių matiniai juodieji lengvojo lydinio ratlankiai, aptakūs LED žibintai ir išskirtinis bumerango formos galinis dizainas sukuria nuostabią išvaizdą.

Aukštos kokybės juodas interjeras su juodos odos ir „Alcantara®“ sportinėmis sėdynėmis, sukurtas tik šiai unikaliai versijai. Tai suderinama su dinamiška išorės išvaizda.

 

 

Vairuoji kaip hibridą, skamba kaip koncertas!

„Toyota C-HR Neon Lime“ turi pažangią, savarankiškai įkraunamą hibridinę sistemą. Su šia sistema jūs važiuojate tyloje bei nulinės emisijos režimu daugiau nei 50% laiko.  Tai užtikrins, kad įsijungę JBL sumontuotą garso sistemą, patirsite nepakartojamą ir įspūdingą muzikos galią.

 

2019-04-05