toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Naujasis „Toyota Proace City“

Naujasis „Proace City“ debiutuoja komercinių automobilių parodoje „Commercial Vechiles Show 2019” Birmingeme, Didžiojoje Britanijoje, balandžio 30 d. Patrauklus ir kompaktiškas modelis kartu su talpiuoju „Proace“ bei ištverminguoju „Hilux“papildys „Toyota“ komercinių automobilių parką Europoje.

Sukurti tokio tipo automobilį įtakojo auganti paklausa lengvųjų komercinių automobilių rinkoje. Iki 2021 m. kasmet planuojama parduoti 900 tūkst. vnt. šios kategorijos transporto priemonių. O visoje Europoje šiemet prognozuojamas 30 tūkst. „Proace“ pardavimas.

„Proace City“ nenusileidžia savo pirmtakui „Proace“ ir yra pasiryžęs patenkinti visus verslo poreikius. Furgoną bus galima rinktis iš dviejų kėbulo ilgio tipų: 4,4 m ir 4,7 m. ilgio. Abiejose versijose įrengtos 3 priekinės sėdynės ir 5 arba 7 vietos keleiviams, nepriklausomai nuo pasirinkto automobilio kėbulo ilgio.

Trumpesnio kėbulo ilgio furgonu bus galima gabenti 3,1 m ilgio krovinius, o ilgesniuoju – net 3,4 m. bei europaletes. 

Jis pasižymi išskirtiniu talpumu: nuo 3.3m3 (trumpoje versijoje) iki 4.3m3 (ilgoje versijoje su „Smart Cargo“ pasirinkimu). Dėka „Smart Cargo“ sistemos, kurią sudaro į viršų atlenkiama priekinė sėdynė ir papildoma krovimo anga, automobilyje sukuriama daugiau erdvės.

Sudėtingų krovinių gabenimui, galima prikabinti priekabą, kurios maksimali krovinio masė yra 1,5 t.

Furgonas gaminamas su benzininiu ar dyzeliniu varikliu, kurių galia siekia nuo 75 iki 130 AG, bei penkių, šešių arba aštuonių laipsnių pavarų dėžėmis.

Universalus ir praktiškas dizainas

Automobilio interjeras buvo kuriamas taip, kad jame būtų patogu važiuoti keleiviams ir gabenti krovinius.

Furgoną galima įsigyti su dviem atskiromis priekinėmis sėdynėmis arba trimis sujungtomis, o daugiau patogumo suteikia „Smart Cargo“ parinktis (kaip ir didesniame „PROACE“ modelyje).

Keleiviniame furgone atlenkus galines sėdynes galima gabenti didesnių gabaritų krovinius. Norint gabenti ilgų gabaritų krovinius, panoraminiame stoge įrengti skersiniai atlaiko iki 100 kg svorį.

„Proace City Verso“ – keleiviams pritaikytame furgone įrengtos lanksčios 2 arba 2+1 priekinės sėdynės ir trys atskiros arba viena ilga 60:40 sėdynė gale. Esant poreikiui, galima pridėti ir trečiąją sėdynių eilę su keleiviams patogiu slankiu reguliavimu. Pasirinkus trijų atskirų sėdynių versiją, kiekvienoje jų iyra ISOFIX vaikų sėdynių laikikliai.

Saugumas, komfortas ir patogumas su aukščiausios kokybės įranga

Visuose modeliuose įdiegta „eCall“, sistema, automatiškai sujungianti su specialiosiomis avarinėmis avarinėmis tarnybomis, įvykus nelaimingam atsitikimui.

 „Proace City“ įrengtos saugos sistemos užtikrina saugias ir komfortabilias keliones bei praktišką ir patogų vairavimą. 

 

Nesvarbu, ar keliausite krovininiu, ar keleiviams pritaikytu furgonu. Standartinei komplektacijai priklauso:

  • Pre-Collision System (PCS) – Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC)
  • Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema (LDA)
  • Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA)
  • Sistema, rekomenduojanti padaryti pertrauką, jei ilgą laiką vairuotojas praleido prie vairo – Coffe cup warning.

„Proace City“ patogioje vairuotojui vietoje įrengtas aštuonių colių jutiklinis ekranas, palaikantis „Apple CarPlay“ (įskaitant „Siri“ padėjėją) ir „Android Auto“ (įskaitant „Google“ padėjėją), taip pat „Bluetooth“ ir USB/Aux – jungtys. Jis atpažįsta balso komandas ir gali būti naudojamas, kaip navigacijos ekranas. Galinio vaizdo kamera rodo vaizdą 180 laipsnių kampu, o „Blind Spot Monitor“ įspėja vairuotoją apie kitus eismo dalyvius, judančius aklojoje zonoje įspėjamuoju garsu ekrano ekrane.

„Proace City“ verslo klientams paliks įspūdį savo efektyvumu, našumu, universalumu ir pajėgumu. Patogaus valdymo ir talpumo dėka automobilis taps nepakeičiamus pagalbininku kasdieniuose darbuose.

 

2019-04-29