toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
GR Supra
Jaudinantys potyriai
Nuo 49 990 €
Sąnaudos
nuo
7,4 l/100 km
Galia iki 340 DIN AG
CO2 nuo 170 (188) g/km

Naujasis Toyota Supra. Jaudinantys potyriai

Toyota Supra grįžta. Naujasis sportinis automobilis tęsia ankstesnių kartų pavadinimų – A40, A60, A70 ir A80 – tradiciją: Gudvudo greičio festivalyje jis pasirodė kaip A90 modelis. Visas Supra kartas sieja ryškus bendras braižas – du pagrindiniai elementai, kurie nusako mūsų kultinį sportinį automobilį, ir kuriuos galima atsekti 2000GT modelyje. Tai sklandžiai veikiantis ir greitai reaguojantis 6 cilindrų vienaeilis variklis bei priekyje montuojamo variklio ir galinių varomųjų ratų konfigūracija tikriems vairavimo pojūčiams sužadinti.

Sutelktas į vairavimo patirtį

Naujasis Toyota Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į imponuojančius dinamikos rodiklius ar rato apvažiavimo rezultatus, bet į vairuotojo patirtį. Įspūdinga galios, balanso ir manevringumo derme išsiskiriantis automobilis sukurtas tikriems vairavimo entuziastams.

Pagal pasaulinio lygio sportinių automobilių prokjektavimo ir dizaino standartus sukurtas jokių kompromisų nepripažistanti Toyota Supra pasižymi “aukso pjūvio santykiu” tarp važiuoklės bazės, tarpvežės pločio ir svorio centro. Tai lemia žaibišką vairo reakciją ir neprilygstamą kontrolę atliekant posūkius. TOYOTA GAZOO Racing sukurtas koncepcinis GR Supra Racing modelis su priekyje montuojamu varikliu ir galiniais varomaisiais ratais puikiai perteikia smagaus vairavimo koncepciją. 

 

 

Jaudinanti galia

Naujasis Toyota Supra tęsia ankstesnių kartų tradicijas – jis komplektuojamas su priekyje montuojamu šešių cilindrų vienaeiliu varikliu, kuris turi viską, ko reikia vairuotojo pojūčiams sužadinti. Nuo įkvepiančios dinamikos iki gyvybingo garso – šio pasaulinės klasės galios agregato tikslas yra vienas: jis sukurtas teikti nepakartojamą vairavimo malonumą. 

Naująjį Toyota GR Supra varo 3,0 l šešių cilindrų vienaeilis variklis, kuris turi viską, ko reikia vairuotojo pojūčiams sužadinti tiek kelyje, tiek trasoje. Šis galios agregatas komplektuojamas su dviejų kanalų turbokompresoriumi ir ypač tikslia tiesioginio degalų įpurškimo bei kintamojo vožtuvų reguliavimo sistemomis. Jo galia siekia 340 DIN AG, o sukimo momentas – 500 Nm. Tai lemia įspūdingą automobilio pagreitėjimą: iki 100 km/h jis įsibėgėja per 4,3 sekundės, o jo išvystomas maksimalus greitis siekia 250 km/h.

Optimalus balansas

Naujasis Toyota GR Supra buvo sumanytas kaip „grynakraujis“ sportinis automobilis. Dėl trumpos važiuoklės bazės, plačios tarpvėžės, mažo svorio, žemo svorio centro ir itin tvirtos kėbulo konstrukcijos automobilių entuziastai gali tikėtis įkvepiančio galios, manevringumo ir tikslaus valdymo derinio. Norint to pasiekti, negalima daryti jokių išlygų.

Taikant tokį bekompromisį požiūrį į komponuotę su priekyje montuojamu varikliu ir galiniais varomaisiais ratais, mums pavyko pasiekti idealų – 50:50 svorio pasiskirstymą tarp šio dviviečio kupė priekinės ir galinės ašių. Dėl ypač tvirto ir lengvo konstrukcinio rėmo iš aliuminio ir plieno, žemo svorio centro bei trumpos važiuoklės bazės vairuotojai gali mėgautis pasitikėjimo suteikiančiu stabilumu, neįtikėtinu sukibimu ir nepriekaištingu valdymu.

Maksimali kontrolė

Įdomus, įkvepiantis ir smagus Toyota Supra sužadins kiekvieno vairuotojo jausmus. Kiekvienąkart užsinorėjus pasilinksminti, jame įrengtas elektroniniu būdu valdomas aktyvusis diferencialas ir adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) užtikrina išskirtinę kontrolę, tikslų valdymą ir manevringumą. 

Elektroniniu būdu valdomas aktyvusis diferencialas optimaliai paskirsto sukimo momentą tarp galinių ratų. Dėl lanksčiai perduodamos varomosios jėgos automobilis išlieka nuspėjamas kiekvienoje posūkio atlikimo fazėje. Staigiai stabdant ir didinant greitį Toyota Supra yra neįtikėtinai stabilus ir tikslus. Dėl išskirtinį komfortą ir nepriekaištingą valdymą užtikrinančios pažangios AVS sistemos šis automobilis privers nusišypsoti kiekvieną vairuotoją, nesvarbu, ar jis važiuotų sudėtinga lenktynių trasa, ar užmiesčio keliu.

Dizainas

Išskirtinis naujojo Toyota GR Supra dizainas, kurį išryškina variklio dangtis, kompaktiškas kėbulas ir „double-bubble“ stogas, neabejotinai sužadins vairavimo entuziastų jausmus ir suvirpins klasikinių sportinių automobilių fanų širdis. Jame įkūnyta dizaino koncepcija „Koncentruotos ribos“, kurią Toyota pirmą kartą pristatė išraiškingame koncepciniame FT-1 modelyje, sukurtame Kalifornijoje veikiančios CALTY studijos. Ši koncepcija sujungia lenktynių aerodinamiką su modernia ir efektinga išvaizda, kuri nepalieka abejonių dėl automobilio techninių charakteristikų.

Sėdėdami už naujojo Toyota GR Supra vairo, galite visuomet mėgautis puikiu matomumu. Adaptyviuosiuose priekiniuose žibintuose, galiniuose žibintuose ir dienos žibintuose įdiegta LED technologija, taip pat siūlomi visi automatiškai patamsėjantys veidrodėliai. Didesniam komfortui užtikrinti į įrangos sąrašą įtraukti valytuvai su lietaus jutikliu ir galinio vaizdo kamera.

Komfortas

Vairuotojo poreikiams pritaikyta kabina, lenktyninės sėdynės ir aukščiausio lygio technologijos lemia naujojo Toyota GR Supra universalumą: jis užtikrina GT klasės komfortą ir sportiniam automobiliui būdingą nepriekaištingą valdymą. Centrinė multimedijos sistema su 8,8 colio ekranu leidžia naudotis navigacijos funkcija, klausytis muzikos ar skambinti nenaudojant rankų, o Smart Entry & Push Start sistema bei plati bagažinė, kurios talpą galima dar labiau padidinti, palengvina kasdienį gyvenimą.

Naujajame Toyota GR Supra įrengtos lenktyninės, elektra reguliuojamos sėdynės (įskaitant juosmens atramą) su šildymo ir nustatymų atminties funkcijomis. Sėdynės gali būti komplektuojamos su Alcantara apmušalais (Sport modeliuose) arba odiniais apmušalais (Premium ir A90 Edition modeliuose). Jos visuomet užtikrina komfortą ir nepriekaištingą atramą, ypač trasoje.

Salonas

Naujojo Toyota GR Supra kabina įrengta taip, kad vairuotojas visuomet būtų įvykių centre. Ji atspindi vienviečių lenktyninių automobilių kabinos konstrukcijos įtaką. Reguliuojamos šoninės sėdynių atramos ir kruopščiai apgalvotos kelių apsaugos užtikrina tvirtą atramą atliekant staigius posūkius. Skaitmeniniame skydelyje ir projekciniame ekrane (Premium modeliuose) tiesiai priešais vairuotojo akis rodomas greitis, informacinės bei pramoginės ir navigacijos sistemų informacija.
 
Jūsų patogumui naujajame Toyota GR Supra Sport modelyje komplektuojama 10 garsiakalbių garso sistema su Bluetooth® ir USB jungtimis bei centriniu 8,8 colio ekranu, leidžiančiu naudotis navigacijos funkcija. Premium komplektacija apima Sport įrangą su 12 garsiakalbių JBL Premium garso sistema ir belaidžiu mobiliojo telefono krovikliu.

Saugumas

Kaip ir dera galingam sportiniam automobiliui, naujajame Toyota GR Supra daug dėmesio skirta saugumui. Saugos įrangos paketą Supra Safety + sudaro nematomų zonų monitorius ir nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema, perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones ir įspėjimo apie susidūrimo iš galo pavojų sistemos, išmanieji automobilio statymo jutikliai su automatinio stabdymo funkcija ir E-Call funkcija, kuri rimto susidūrimo atveju automatiškai praneša pagalbos tarnyboms apie jūsų buvimo vietą. Visuose Toyota GR Supra modeliuose kaip standartinė įranga taip pat komplektuojama adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema su Stop & Go funkcija.

Toyota GR Supra A90 Edition

Išskirtinis A90 Edition modelis su Premium lygio įranga, unikalios matinės spalvos kėbulu, įspūdingais 19 colių matiniais lengvojo lydinio ratlankiais ir stulbinančia raudonos odos apdaila salone užburia tiek savo išvaizda, tiek važiavimo charakteristikomis.

Išraiškingas, ryžtingo charakterio ir elegantiškas – tokio sportinio automobilio neįmanoma nepastebėti. A90 Edition modelis su matinės Storm Grey spalvos kėbulu palieka neišdildomą įspūdį tiek spaudžiant jo akceleratoriaus pedalą, tiek jam stovint.

A90 Edition – jausmus žadinanti ribotos laidos versija, atgaivinanti legendinio Supra modelio istoriją ir pristatanti nauju kodu paženklintą penktosios kartos važiuoklę. Europą pasieks tik 90 šių automobilių.

 

Galerija

Spalvos ir matmenys

Prominence Red
supra-matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
GR Supra 2.0l, A/T, Pure49 990 €- €- €514 €
GR Supra 3.0l, A/T, Sport64 400 €- €- €662 €
GR Supra 3.0l, A/T, Premium67 450 €- €- €694 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų konsultantė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191