toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Naujasis Land Cruiser
Legenda iš prigimties.
Nuo 42 500 €
Sąnaudos
nuo
9,8 l/100 km
Galia iki 150 DIN AG
CO2 nuo 204 g/km

Neprilygstamas tvirtumas. Legendinis charakteris.

Tvirtos ir tikslingos linijos

Nauju modernesniu ir tvirtesniu kėbulo dizainu išsiskiriantis naujasis Land Cruiser sustiprina savo įvaizdį. Kiekviena linija turi aiškią paskirtį, pradedant nuo variklio dangčio, kurio patobulintas dizainas su išėma centre pagerina matomumą žiūrint žemyn, itin patvarios ir deformacijai atsparios unikalios rėminės kėbulo konstrukcijos ir baigiant aukščiau įrengtais priekiniais žibintais bei grotelių vėdinimo angomis, kad būtų pagerinta apsauga ir maksimaliai padidintas įveikiamas brastos gylis. Galinė automobilio dalis išsiskiria naujo dizaino žibintų bloku su LED stabdymo šviesomis.

Visapusiška kontrolė bekelėje ir kelyje

Joks kitas visureigis negali pasiūlyti taip unikaliai suderintų dinaminių važiavimo keliu ir pravažumo bekele charakteristikų, kaip naujasis Land Cruiser. Jis klusniai tarnauja velkant krovinius, apvažiuojant duobes, kovojant su lietumi, sniegu ar ledu. Automobilis komplektuojamas su važiavimo režimo pasirinkimo sistema ir elektroniniu būdu reguliuojama kinetine dinaminės pakabos sistema (KDSS), kuri optimizuoja priekinių ir galinių stabilizatorių veikimą, kad būtų pagerintos važiavimo keliu savybės. Taigi galite drąsiai pasitikti visus kelio priekyje laukiančius iššūkius!

Land Cruiser gali viską – pervažiuoti upę, kilti kalnais ar leistis uolėta trasa, juk jis nuo seno garsėja savo legendiniu pravažumu. Tai automobilis, kuris gali įveikti sudėtingiausius bekelės ruožus ir saugiai pargabenti atgal. Naujasis Land Cruiser apsiginklavęs gausia įranga, kuri praverčia keliaujant sunkiai įveikiamais maršrutais: jame komplektuojamas aplinkos monitorius (MTM), kuris dabar rodo paviršiaus po automobiliu ir panoraminį vaizdus, taip pat važiavimo režimo pasirinkimo (MTS) ir pagalbinė važiavimo bekele sistemos.

Rafinuotas komfortas

Land Cruiser išsiskiria unikaliai suderintu funkcionalumu, meistriškumu ir gerai apgalvotomis detalėmis, todėl su juo be galo malonu keliauti bet kokiu maršrutu. Automobilio salone patobulinta komforto įranga: pritaikytos vėdinamos priekinės sėdynės, elektra valdomas šildomas priekinis langas ir šildomi ploviklio purkštukai, taip pat durelių veidrodėlių nulenkimo važiuojant atbuline eiga funkcija. Jame taip pat įrengtas naujas prietaisų skydelis, atnaujinto dizaino centrinė konsolė, kurioje integruota Toyota Touch® 2 with Go multimedijos sistema su 8 colių ekranu, ir ergonomiškesni, į atskiras funkcines zonas suskirstyti valdikliai. Pavaros sistemos, važiavimo režimų ir komforto įrangos jungiklius lengva valdyti bet kokiomis sąlygomis.

Neprilygstamas galios šaltinis

Land Cruiser montuojamas naujas 2,8 litro darbinio tūrio variklis. Galia padidinta iki 204 AG / 150 kW, o sukimo momentas siekia 500 Nm. Pagreitis nuo 0 iki 100 km/h sudaro 9,9 sekundės.

Visuomet galite jaustis saugiai

Naujasis Land Cruiser komplektuojamas su Toyota safety Sense įranga. Tai paketas aktyviosios saugos technologijų, skirtų padėti išvengti susidūrimo arba sušvelninti smūgį avarijos metu įvairiomis eismo situacijomis.

Kodėl verta rinktis 4×4?

Rėminė kėbulo konstrukcija

 Panaudotas itin tąsus lakštinis metalas padėjo sukurti lengvą ir kartu tvirtą bei patvarią konstrukciją. Garsą sugeriančios ir triukšmą slopinančios medžiagos leidžia mėgautis ramia aplinka kelionės metu.

Aktyvioji kėbulo aukščio reguliavimo sistema (AHC) ir adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS)

Aktyvioji kėbulo aukščio reguliavimo sistema (AHC) ir adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) AHC reguliuoja automobilio prošvaisą, kad būtų užtikrintos optimalios jo dinaminės charakteristikos, nepriklausomai nuo greičio ir reljefo. Su šia sistema ir AVS automobilis yra stabilesnis ir leidžia patirti didesnį komfortą važiuojant.

Kinetinė dinaminės pakabos sistema (KDSS)

KDSS – elektroniniu būdu reguliuojama hidraulinė pakabos sistema. Važiuojant keliu, ši sistema užtikrina nepriekaištingą manevringumą ir komfortą. Važiuojant bekelės sąlygomis, KDSS pagerina sukibimą ir stabilumą.

Spyruoklių standumo reguliavimo sistema

Spyruoklių standumo reguliavimo sistema pakoreguoja spyruoklių charakteristikas atliekant posūkius ar stabdant, ženkliai sumažindama pokrypio bei polinkio kampus ir padidindama keleivių komfortą.

Pagalbinė važiavimo įkalne sistema (HAC)

HAC sistema padeda saugiai pajudėti iš vietos važiuojant stačia įkalne: ji pristabdo automobilį dvi sekundes atleidus stabdžio pedalą. Todėl automobilis nerieda atgal. Sistema įjungiama stipriau spustelėjus stabdžio pedalą automobiliui sustojus, kai nustatyta bet kuri važiavimo į priekį pavara.

Aktyvioji traukos kontrolės sistema (A-TRC)

A-TRC padeda suvaldyti automobilį pačiomis sudėtingiausiomis važiavimo keliu ir bekele sąlygomis. Ši pažangi traukos kontrolės sistema pristabdo atitinkamą sukibimą praradusį ratą ir tolygiai paskirsto galią į likusius tris neslystančius ratus.

Posūkio kampo indikatorius

Važiuojant nelygiu paviršiumi, dažnai sunku nustatyti, kuria kryptimi pasukti ratus. Daugiafunkciame ekrane rodomas ratų pasukimo kampas. Tokiomis situacijomis ši informacija vairuotojui suteikia daugiau drąsos. Veikiant važiavimo režimo pasirinkimo sistemai, ratų posūkio kampo indikatorius leidžia matyti numatytą judėjimo trajektoriją Jūsų pasirinkta kryptimi.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White 040
lc matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Land Cruiser 2.8 D-4D, 5 vietos, M/T, Standard43 000 €- €- €442 €
Land Cruiser 2.8 D-4D, 5 vietos, A/T, Standard45 600 €- €- €469 €
Land Cruiser 2.8 D-4D, 7 vietos, A/T, Luxury53 900 €- €- €554 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų konsultantė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191