toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Naujiesiems „Toyota Corolla“ ir „RAV4“ suteiktas penkių žvaigždučių įvertinimas „Euro NCAP” saugos bandymuose

 

2019 m. „Toyota Corolla“ ir „RAV4“ įvertinti maksimaliu 5 žvaigždučių įvertinimu naujausiuose, griežtesniuose 2019 m. automobilio saugos vertinimuose.

„Toyota Corolla“ ir „RAV4“ avarijos išvengimo bandymo rezultatai atspindi „Toyota“ naujosios „Global Architecture“ platformos ir kėbulo tvirtumą.

„Corolla” ir „RAV4” pasiekė puikius rezultatus visose 4 Euro NCAP kategorijose. „Corolla” suaugusiųjų apsaugos kategorijoje surinko 95%, vaikų apsaugos kategorijoje – 84%, Pėsčiųjų apsaugos – 86%, saugos sistemos įvertintos 77%. „RAV4” suaugusiųjų apsaugos kategorijoje surinko 93%, vaikų apsaugos kategorijoje – 87%, Pėsčiųjų apsaugos – 85%, saugos sistemos įvertintos 77%.

„Toyota“ įsipareigojo naudoti pažangias saugos priemones visuose automobiliuose, todėl nauja antros „Toyota Safety Sense“ kartos sistema yra ir standartinėse „Corolla” ir „RAV4” komplektacijose. Į šį saugos paketą įeina „Pre-Collision System” – priešavarinės saugos sistema (PCS), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC), nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema (LDA), automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB) ir kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA).

„Corolla“ ir „RAV4“ „Pre-collision“ sistema geriausius rezultatus pasiekė bandymų metu važiuojant mažu greičiu mieste, o susidūrimų išvengti buvo bandoma važiuojant pasirinkus įvairius greičio rėžimus. „Toyota Safety Sense“ geriausius rezultatus atskleidė važiuojant greitkeliu. 

Artėjant prie lėčiau važiuojančio automobilio, susidūrimo buvo išvengta važiuojant visais bandymo greičiais. Artėjant ar staigiai stabdant kitam automobiliui – pavyko išvengti daugelio susidūrimų ar bent jau juos sušvelninti. Pėsčiųjų ir dviratininkų atpažinimo funkcija taip pat parodė gerus rezultatus bandant išvengti susidūrimo su pėsčiaisiais ir dviratininkais dienos bei nakties metu.

Šis pasiekimas įrodo „Toyota“ įsipareigojimą užtikrinti visapusišką automobilių saugumą. „Toyota“ įsipareigojo kurti vis geresnius automobilius, užtikrindama, kad pažangių technologijų teikiama nauda neapsiribotų pažangiausiais, aukštos kokybės automobiliais, tačiau ir būtų lengvai prieinama visame pasaulyje.

 

                                                                                                            2019-05-23