toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Naujoji „Toyota Corolla TREK“ – sukurta aktyviam gyvenimo būdui

„Toyota Corolla TREK“ atspindi didėjantį krosoverio tipo, tvirtos išvaizdos automobilių populiarumą Europos C segmente. Sukurtas šeimoms, mėgstančioms būti gryname ore ir aktyvų gyvenimo būdą, net 20 mm aukštesnis, tam, kad būtų didesnė prošvaisa.

Eksterjere išsiskiria specifinės krosoverio stiliaus detalės, tokios kaip šoninės apdailos apatinėje kėbulo dalyje, priekyje ir gale, korio formos priekinės grotelės, 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai, galinis tamsintas stiklas, rūko žibintai ir LED priekiniai žibintai.

„Corolla TREK“ galimas tik užsakant „Touring Sports“ modelį, atspindintį pomėgį būti gryname ore, ir galima rinktis 1,2 turbo, 1,8 arba 2,0 litro savaiminio įkrovimo hibridinius variklius.

Naujojo „Corolla TREK“ salonas pasižymi dviejų atspalvių tekstiliniais apmušimais, derančiais su medžio apdaila prietaisų skydelyje . „TREK“ logotipas yra tiek durų pakopose, tiek ant bagažinės dangčio.

Naujasis „Corolla TREK“ siūlo gausią standartinę įrangą, įskaitant 7 colių spalvotą TFT ekraną prietaisų skydelyje ir naujausią „Toyota Safety Sense“ versiją, kurioje yra Pre-Collision sistema (PCS) su pėsčiųjų ir dviratininkų fiksavimo funkcija, išmanioji adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (iACC), eismo juostos stebėjimo sistema (LTA) , pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA) ir automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB). „Corolla TREK“ taip pat komplektuojama su 7 colių TFT daugiafunkciniu ekranu.

„Toyota Corolla TREK“ – tai  „Toyota“ ir „Trek Bicycle“ bendradarbiavimo rezultatas. Ši partnerystė sujungia du prekės ženklus, turinčius panašias aplinkosaugos vertybes, tam, kad galėtų pasiūlyti papildomus mobilumo sprendimus.

Sustiprindama savo partnerystę, „Toyota“ pasirašė sutartį su „Trek Bicycle“ ir įsipareigojo suteikti „Corolla TREK“ modelius „Trek-Segafredo“ pasaulinio turo komandoms per Europos dviračių lenktynių rungtynes. „Trek-Segafredo“ iš viso buvo pristatyta 16 „Corolla TREK“ modelių su 2,0 litro savaiminio įkrovimo hibridiniu varikliu.

Pirmasis „Toyota Corolla TREK“ viešas pasirodymas įvyko „La Vuelta“ lenktynėse, kurios vyko rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 15 dienomis.
 
„Trek – Segafredo“ yra profesionali „UCI WorldTeam“ lygio kelių dviračių lenktynių komanda, licencijuota JAV.

„Trek-Segafredo“ struktūroje yra dvi profesionalios komandos:

„Trek-Segafredo Men“: „UCI WorldTour“ vyrų kelių dviračių komanda, registruota JAV. Ją sudaro 15 tautybių 24 dviratininkai, kurie kiekvieną sezoną daugiau kaip 250 dienų, nuo sausio iki spalio mėnesio, varžosi visame pasaulyje.

„Trek-Segafredo Women“: „UCI WorldTour“ moterų kelių dviračių komanda, kurioje narėmis yra 13 dviratininkių iš 10 skirtingų tautų.

2019-09-25