toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Išsirinkite savo Toyota visureigį

Nes dabar geriausias laikas išsirinkti savo TOYOTA visureigį….

Toyota turi visureigių kiekvieno skoniui ir poreikiams: ekspresyvųjį C-HR, erdvųjį RAV4, legendinį 4×4 Land Cruiser, Hilux su galingesniu 2,8 l varikliu ar naująjį 7 vietų Highlander Hybrid 4×4. Visi šie modeliai pasižymi legendiniu Toyota patikimumu, novatoriškomis saugos ypatybėmis, išskirtiniu komfortu ir skleidžia nuotykių ieškotojo dvasią.

Žiūrėkite mūsų gerus pasiūlymus ir išsirinkite savo miesto visureigį, kurie yra tarsi sukurti mūsų keliams ir mūsų oro sąlygoms.

Išsirinkite savo Toyota miesto visureigį!

Toyota garantija – kad vairuotumėte be jokių rūpesčių! Bet kuriuo metu ir bet kokioje situacijoje pasikliaukite savo Toyota.

Toyota Safety Sense saugos paketas su Pre-Collision sistema *

Kiekvienas nuotykis yra smagesnis, kai žinote, jog Jūsų keleivių ir Jūsų paties sauga yra pasirūpinta. Toyota visureigiuose montuojama moderni Toyota Safety Sense saugos technologija*: pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema stebi kelio ženklus, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamoji sistema išlaiko važiavimo kryptį vienoje eismo juostoje, Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija numato galimus susidūrimus su kitais automobiliais ar pėsčiaisiais, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema išlaiko numatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės net ir intensyvaus eismo metu, o automatinė tolimųjų šviesų sistema optimaliai pagerina matomumą tamsiu paros metu važiuojant bet kokiais keliais.

* Specialios saugos sistemos montavimas automobilyje priklauso nuo pasirinkto modelio ir jo komplektacijos. Daugiau informacijos teiraukitės savo Toyota atstovybėje.

Hibridų privalumai

Toyota hibridai yra varomi dviejų galios šaltinių: benzininio ir elektrinio motorų, kurie tarpusavyje derina geriausias jų ypatybes.

Hibridinio automobilio vairavimas yra atpalaiduojantis: automobilio salone yra tylu, jis tolygiai įsibėgėja ir yra draugiškas aplinkai, tačiau išlieka toks pat komfortabilus ir suteikia sielos ramybę.

Dėl Toyota hibridų nereikia jaudintis. Hibridinis akumuliatorius įsikrauna Jums važiuojant ir netgi stabdant, taigi Jums neteks prijungti jokių laidų norint jį įkrauti.

Aplinkos tausojimas yra mūsų prioritetas. Važiuojant elektros režimu, Toyota hibridai neišskiria jokių anglies dvideginio teršalų.

Hibridinis-elektrinis motoras sunaudoja mažiau degalų. Šio automobilio priežiūra ir aptarnavimas taip pat kainuoja mažiau, kadangi tokios hibridinio motoro dalys, kaip hibridinis akumuliatorius, nereikalaujo jokios priežiūros apskritai. Toyota hibridai užsitarnavo puikią reputaciją dėl savo ilgaamžiškumo ir patikimumo. Be to, nederėtų pamiršti ir sielos ramybės, kurią užtikrina 10-ties metų garantija.

C–HR vidutinės degalų sąnaudos – 4,9–5,3 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 110–120 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
RAV4 vidutinės degalų sąnaudos – 5,7–7,5 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 129–171 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Land Cruiser vidutinės degalų sąnaudos – 9,5–9,9 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 249–260 g/km (apskaičiuota pagal WLTP). 
Hilux vidutinės degalų sąnaudos – 8,5–9,7 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 223–256 g/km (apskaičiuota pagal WLTP). 

Pasiūlymas galioja iki 2021–06–30 arba kol bus kampanijos automobilių. Pateiktos rekomenduojamos mažmeninės kainos. Norėdami gauti konkretų pasiūlymą, kreipkitės į oficialią Toyota atstovybę. Fotografija yra iliustracinio pobūdžio.

Mėnesinės įmokos apskaičiavimo pavyzdys:
„Toyota“ lizingo paslaugos teikėjai yra: UAB „Luminor lizingas“, UAB „Swedbank lizingas“ ir „SIA „UniCredit Leasing“ Estijos filialas. Pavyzdinę skaičiuoklę pateikė UAB „Swedbank lizingas“ . Jei reikia, pasitarkite su banko darbuotoju.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:
Prielaidos: kliento pasirinkto automobilio kaina – 39 990 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., kliento mokamas avansas – 15 proc., finansuojama suma – 33991,50 Eur, neišpirkta turto vertė sutarties termino pabaigoje – 11 997 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 2,29 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 2,29 proc.), sutarties mokestis – 399,9Eur (mėnesio įmokos dydis – 417,18 Eur). Siekdamas gauti vartojimo kreditą klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank“, AB ir mokėti banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingui“ priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,724 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 37 004,10 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos. Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą – toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.