toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Toyota Corolla Hybrid

Idealus Jūsų ir Jūsų šeimos kelionių draugas yra Corolla Hybrid. Rinkitės iš trijų Corolla kėbulo tipų – tą, kuris atitinka Jūsų skonį ir poreikius, – ir pradėkite ilgai lauktas atostogas bei mėgaukitės atradimų džiaugsmu.

Šią vasarą mes remiame vietos turizmo įmones ir paslaugų teikėjus. Atrandame nacionalinius parkus, kopiame į bokštus ir mėgaujamės kosmoso nuotykiais. Pateikiame keletą įdomių vietų, kurias Toyota rekomenduoja aplankyti šiais metais. Šias lankytinas vietas galite pasiekti kartu su patikimais kelionių draugais Corolla.

KREKENAVOS REGIONINIS PARKAS

Gamta turi ypatingą savybę atgaivinti sielą. Po ilgos žiemos ir šalto pavasario laikas pasukti savo Toyota link Krekenavos regioninio parko. Čia galite susipažinti su unikaliais europiniais stumbrais, pasivaikščioti miškuose, išsinuomoti baidares ir užkariauti upes, atrasti tradicinius amatus ir mėgautis kaimo vietovėmis. Tikrų tikriausia žmogaus ir gamtos harmonija!

KIRKILŲ APŽVALGOS BOKŠTAS

Žmogaus prigimtis verčia siekti vis daugiau ir kilti aukščiau. Taigi šią vasarą nestovėkite vietoje. Šokite į savo Toyota ir vykite į Biržų regioninį parką. Ten, netoli karstinių ežerų, pastatytas išskirtinis apžvalgos bokštas. Šis, beveik 32 metrų aukščio bokštas, primena kanoją arba grimztančią valtį. Užlipus galite mėgautis nepakartojamais vaizdais: 30 vandens pilnų smegduobių, vadinamų Kirkilų draustinio ežerėliais. Jų diametras gali siekti 35 ir daugiau metrų. Jeigu Jums pasiseks, galite pamatyti, kaip šie ežerėliai nusidažo įvairiomis spalvomis.

AUKŠTUMALOS PAŽINTINIS TAKAS

Gera vairuoti savo Toyota. Bet taip pat gera pasivaikščioti gamtoje atvykus prie Aukštumalos pažintinio tako. Čia Jūs galite pasivaikščioti mediniu taku, einančiu per rezervatą, kuris buvo įkurtas tam, kad būtų išsaugota vertinga pelkių ekosistema su atviromis aukštapelkių buveinėmis ir daugiau nei 380 akivarų bei nykstančių augalų ir gyvūnų rūšių. Tako pabaigoje sukonstruota speciali platforma, kuri leidžia mėgautis atviru kraštovaizdžiu ir priekyje tyvuliuojančiais ežerėliais. Net ir po vieno pasivaikščiojimo Jūs būsite sužinoję kažką naujo.

MOLĖTŲ OBSERVATORIJA

Per visą savo egzistavimo istoriją žmonės domėjosi kosmoso ir žvaigždynų paslaptimis. Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje Molėtuose susipažinsite su Lietuvos astronomijos pasiekimais, apžiūrėsite teleskopus ir mokslininkų įrangą. Taip pat galite dalyvauti paskaitoje, kurioje rodomos nuostabios įvairių dangaus kūnų nuotraukos: planetų, žvaigždžių, ūkų, žvaigždžių spiečių ir galaktikų, lydimų kosminės muzikos. Vasara yra kupina atradimų. Atraskite savo žvaigždę!