toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Aksesuarai, kurių dėka Jūsų C-HR išliks, kaip naujas

Išlaikyti aukštą automobilio išliekamąją vertę – visai nesunku. Tereikia pasirūpinti tinkamais aksesuarais, kurie apsaugo automobilį nuo šalutinio aplinkos poveikio. Juk niekam nepatinka įbrėžimai ar purvas automobilyje. Būtent todėl Toyota sukūrė originalius, specialiai Jūsų C-HR skirtus apsauginius aksesuarus, padėsiančius išvengti nemalonių staigmenų ir išlaikyti automobilį puikios būklės. 

Galinio buferio apsauginė plokštelė

 

Galinio buferio apsauginė plokštelė padės išvengti įbrėžimų, kurie lengvai atsiranda į bagažinę dedant ar iš jos išimant nepatogius, sunkius ar aštrius daiktus. Ji apsaugos automobilio dažus bei išlaikys jį kaip naują. 

Bagažinės įklotas

 

Dažnai vežate įvairius daiktus bagažinėje? Tuomet jums tikrai pravers originalus bagažinės įklotas. Nuo jo lengvai nukratysite purvą ar išvalysite išsipylusius skysčius. Nereikės kreiptis į valyklą, todėl išvengsite nereikalingų išlaidų.

Apsauginės durų rankenėlių plėvelės

 

Įbrėžimai už durelių rankenėlių atsiranda, ko gero, visuose automobiliuose. Juk net nepastebime, kad, darydami dureles, kliudome jas žiedu, laikrodžiu ar tiesiog nagu. Apsauginės durų rankenėlių plėvelės padės jų išvengti ir išlaikyti aukštą automobilio išliekamąją vertę.