toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Kaip remontuoti ir keisti padangas

Turbūt daugeliui vairuotojų yra tekę pakliūti į tokią situaciją, kai važiuojant nuleidžia automobilio padangą. Gerai, jei bagažinėje yra atsarginis ratas. Dažniausiai tokie dalykai nutinka tada, kai atsarginio rato nėra, o Jūs esate užmiestyje. Tokiu atveju labai praverčia Toyota padangų remonto komplektas, kuris leidžia susitvarkyti ratą ir tęsti kelionę.

Kaip sutaisyti prakiurusią padangą

  • Pastatykite automobilį taip, kad skylė atsidurtų kiek įmanoma aukščiau – viršutinėje rato dalyje ir užtraukite rankinį.
  • Apžiūrėkite pažeidimą. Taisyti padangą galima tik tuo atveju, jei skylė yra mažesnė nei 4 mm. Restauruoti negalima įplyšusios, įpjautos ar nuo smūgio į šaligatvį pažeistos padangos. Taip pat padangos nerekomenduojame taisyti, jei pažeistas ratlankis.
  • Paimkite Toyota padangų keitimo komplektą. Jis yra bagažinėje, po pakeliamu dugnu. Komplektą sudaro kompresorius padangai pripūsti, hermetikas, kurį naudosite skylės užtaisymui, ir įspėjantys lipdukai.
  •  Jei padangoje yra vinis ar varžtas – netraukite jo. Taip pat pasistenkite, kad rato viršutinėje dalyje būtų ir ventilis. Tai stabilizuos Jūsų naudojamą hermetiką.
  • Nuo 12 voltų elektros šaltinio veikiančio kompresoriaus pagalba pripūskite padangą specialių putų, kurios užhermetizuos skylę. Tuomet pripūkite oro į padangą, kol kompresorius parodys rekomenduojamą Jūsų modeliui padangos slėgį.
  • Nepamirškite užklijuoti įspejančiųjų lipdukų, kurie nurodo, jog padanga remontuota.
  • Pavažiuokite 5 km ir dar kartą patikrinkite padangą, jei reikia – pripūskite oro iki reikiamo slėgio.

Su suremontuota padanga važiuokite atsargiai ir esant galimybei, nuvykite į artimiausią TOYOTA servisą, kur Jums bus suteikta profesionali pagalba.