toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Toyota žieminiai ratai

Kodėl padangas reikia pakeisti į žiemines?

Žieminės padangos yra sukurtos ir išbandytos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą su šlapia, snieguota ir apledėjusia kelio danga. Dėl specialaus protektoriaus raštų derinio ir medžiagų mišinio, kuris išlieka elastingas temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC, padangos žymiai sutrumpina stabdymo kelią ir suteikia saugumo vairuojant net ir atšiauriomis oro sąlygomis. Iš tiesų žieminės padangos gali perpus sutrumpinti stabdymo kelią, kai jo danga padengta sniegu, kaip matyti čia.

PRODUKTO CHARAKTERISTIKOS

Garantija
„Toyota“ kokybės ir (3 metų) garantijos dizaino ratlankiai.

Dvasios ramybė
3 sluoksnių dažų danga, siekiant užtikrinti geresnę apsaugą nuo korozijos dėl oro sąlygų ir kelių valymo chemikalų žiemą.

Kokybė
Aukščiausio lygio žieminės padangos.

Trukmė
Konkretaus lydinio ratlankio modelio gamyba iki 12 metų po pateikimo rinkai.

PRIVALUMAI KLIENTAMS

Išvaizda
Lengvojo lydinio ratlankiai suteikia mano automobiliui stiliaus ir elegancijos.

Sauga
Sauga važinėjant su aukštos kokybės padangomis, esant sunkioms kelio sąlygoms.

Autentiškumas
Gamintojo ratlankis buvo gamintojo optimizuotas konkrečiam modeliui. Važiuoklės dalys pernelyg greitai nesidėvi – mažesnės techninės priežiūros išlaidos.

Nerūpestingas gyvenimas
Jei atsitiktų taip, kad ratlankis bus pažeistas nuomos laikotarpiu, žinau, kad galėsiu nusipirkti vieną reikalingą ratlankį. Nereikia pirkti ratlankių visam automobiliui, nes popardaviminėje rinkoje konkrečios konstrukcijos ratlankiai dažnai parduodami tik keletą metų

Toyota lengvojo lydinio ratlankiai

Toyota gamintojo lengvojo lydinio ratlankiai yra aukštos kokybės ir patvarūs, sukurti specialiai Jūsų Toyota automobiliui, atsižvelgiant į mūsų oro sąlygas.

Platus pasirinkimas
leidžia klientui išreikšti savo charakterį ir asmeninį skonį.

Graži išvaizda
Tipo patvirtinimas ir „Toyota“ testavimas užtikrina suderinamumą su Europos standartais.

Dvasios ramybė
Toyota 3 metų garantija

Sauga kelyje
Termiškai apdorotas aliuminio lydinys užtikrina tai, kad aliumininis ratas yra lengvesnis, bet ir stipresnis.

Apgalvotas dizainas
Suprojektuotas ir įvertintas pagal konkretų transporto priemonės modelį.

Žieminės padangos

Žieminės padangos palyginus su įprastinėmis padangomis lediniame kelyje

 

Žieminės padangos skirtos suteikti geresnį sukibimą su kelio danga tokiomis sąlygomis, kai temperatūra yra žemesnė kaip +5…7 °C. Baltijos šalyse šis laikotarpis paprastai tęsiasi nuo spalio iki kovo mėnesio.

Kuo naudingos žieminės padangos?

Žieminės padangos turi didesnį natūralios gumos kiekį nei vasarinės, todėl yra elastingos esant žemai temperatūrai ir taip palengvina kasdienį vairavimą bei suteikia saugumo. Jų unikalūs protektoriaus raštai yra sukurti taip, kad išstumtų vandenį ir patižusį sniegą iš padangos, tokiu būdu sumažinant akvaplanavimą ir sutrumpinant stabdymo kelią. Protektoriaus bloke jos taip pat turi mažus griovelius, vadinamus lamelėmis, kurios puikiai sukimba su apsnigta ir apledėjusia kelio danga.

Kada reikia pakeisti padangas?


Kai temperatūra yra žemesnė nei 7 ºC

Dėl specialių protektoriaus raštų ir elastingesnio medžiagų mišinio žieminės padangos užtikrina puikų sukibimą ir sumažina stabdymo kelią temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC.

 


Sniegas

Žieminių padangų protektoriaus bloke yra daugybė mažų griovelių, vadinamų lamelėmis, kurios sukimba su sniegu ir patižusiu sniegu bei tokiu būdu užtikrina geresnį sukibimą ir sutrumpina stabdymo kelią.

 


Ledas

Minkštesnių junginių ir specialių protektoriaus raštų derinys užtikrina, kad žieminės padangos suteiks geresnį sukibimą ir sutrumpins stabdymo kelią važiuojant apledėjusiu keliu.

8 mm – 5 mm
Padanga, kurios protektoriaus gylis viršija 5 mm, pasižymi geriausiomis eksploatacinėmis savybėmis ir veikia taip, kaip numato gamintojas.

5 mm – 3 mm
Jei protektoriaus gylis mažesnis kaip 5 mm, padangos geba nuvesti vandenį į šalį mažėja, o stabdymo kelias drėgnomis sąlygomis ilgėja.

Mažesnis kaip 3 mm
Padangų eksploatacinės savybės žymiai pablogėja, o Jūsų automobilio stabdymo kelias gerokai pailgėja.

Padangų protektoriaus gylis palyginus su stabdymo keliu šlapiame kelyje

Padangos yra vienintelė sąlyčio vieta tarp Jūsų automobilio ir kelio. Siekiant užtikrinti transporto priemonės saugą ir važiavimo charakteristikas, reikia prižiūrėti padangos protektorių ir jo būklę.

Kaip palyginti skirtingas žiemines padangas?

Nuo 2012 m. padangas parduodant Europos Sąjungoje, ant transporto priemonių padangų turi būti pateiktos standartizuotos etiketės. Tai leidžia lengviau palyginti skirtingų gamintojų padangų sukibimą, degalų efektyvumą ir triukšmą.

Aprašymas ant padangų šono
 
ES padangų ženklinimo žinojimas
 

toyota_banner_1300x598px_01_1_lt

 

Norite įsigyti? Išsirinkite Jums tinkamas kainoraštyje ir skambinkite mums telefonu (8-37) 408036