toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

8 tiesos apie hibridinius automobilius

Visa tiesa apie hibridinius automobilius

Apie hibridinius automobilius dažnai susidaromas neteisingas įspūdis, pavyzdžiui, svarstant, kaip juos įkrauti ar kiek ilgai tarnauja akumuliatoriai. Palikite visą šią painiavą nuošalėje ir sužinokite aštuonis paprastus faktus apie hibridinius automobilius.

1

Gyvenimas su Toyota hibridu yra paprastas – jo nereikia įkrauti! 

Vairuojant mūsų hibridinius automobilius, nereikia sukti galvos, kiek toli su jais galima nukeliauti. Tiesiog įpilkite kuro ir leiskitės į kelionę kaip su bet kuriuo tradiciniu automobiliu. Akumuliatoriui išsikraunant, jis vėl įkraunamas naudojant variklio pagamintą perteklinę energiją.

Tai dar ne viskas. Stabdant susidariusi energija regeneruojama ir perduodama atgal į akumuliatorių. Taigi niekas neiššvaistoma tuščiai.

3Akumuliatorius Toyota hibridiniuose automobiliuose atlieka tokią pat svarbią funkciją, kaip ir variklis.

Todėl mes be galo daug dėmesio skiriame kiekvienam akumuliatoriui, siekdami, kad jie tarnautų tiek pat ilgai, kiek ir kitos automobilio dalys.

Mes labai didžiuojamės žinodami, jog šie akumuliatoriai naudojami kasdien visame pasaulyje nuo 1997 m., o „Hybrid know-how“ patirtis kaupiama jau ketvirtą dešimtmetį, kai 1970 metais buvo pradėti kurti su turbininiu dujų varikliu hibridiniai modeliai „Toyota Century” ir „Sports 800”.

 new_battery_bg_tcm-3023-398148

5Mūsų hibridiniai automobiliai sutverti miesto gyvenimui. Jie ištikimai lydi po miestą, prisitaikydami prie Jūsų gyvenimo būdo.

Mūsų hibridai gali sklandžiai riedėti vien elektros režimu, todėl yra nepamainomi kasdien sukantis miesto gatvėmis.

Planuodami ilgus šeimos savaitgalius, į bagažinę Jūs galite susidėti viską, ko Jums reikia – lygiai taip pat kaip ir benzininiuose modeliuose. Hibridų baterijos tapo mažesnės, todėl Toyota rado alternatyvą, kur jas įdėti, kad Jūs turėtumėte daugiau vietos vežtis tai, kas Jums svarbu.

 

6

Kiekvieną šeimą sudaro skirtingos asmenybės. Tas pat sakytina ir apie hibridinius automobilius.

Nesvarbu, ar esate užkietėjęs miestietis, kuriam reikia miesto gyvenimui pritaikytos transporto priemonės, ar gausios šeimynos poreikiams tinkamo automobilio ieškantis pirkėjas, iš mūsų siūlomo hibridinių modelių asortimento nuo Yaris, Auris, Auris Touring Sports, Prius, Prius+, RAV4 iki stilingojo Toyota C-HR – neabejotinai kiekvienas ras sau tinkamą hibridą.

8Mūsų hibridinių automobilių istorija prasidėjo dar 1997 m. ir ilgainiui plačiai išplito. Dabar ji yra įtraukusi per 10 mln. vairuotojų.

Šių automobilių eksploatacinės savybės ir toliau tobulėja, taip pat auga jų populiarumas – tiek keliuose, tiek lenktynių trasose. Toyota komanda dalyvauja Pasaulio ištvermės lenktynių čempionate (WEC) su dviems galingais atnaujintais Toyota TS050 hibridiniais bolidais.

 

new_created_bg_tcm-3023-398156

Hibridiniai automobiliai gimė MP3 grotuvų eroje – jie aplenkė savo laiką.

Kai kurie nebuvo pasirengę jų pasirodymui ir manė, jog hibridinis automobilis tėra ateities vizija. Tačiau mūsų patikimi hibridai jau egzistuoja beveik du dešimtmečius ir yra „subalansuoti“ šiems laikams.

Per šią laiko kelionę hibridinius automobilius pasirinko jau per 10 mln. vairuotojų.

 new_world_bg_tcm-3023-398163

2

Mūsų hibridai sukurti siekiant palengvinti Jūsų gyvenimą.

Viskas prasideda nuspaudus mygtuką! Tuomet reikia stumtelėti svirtelę į D padėtį ir automobilis sklandžiai pajuda iš vietos.

 Visų hibridinių modelių standartinėms įrangoms priklauso sklandžiai pavaras junginėjanti automatinė pavarų dėžė, todėl vairuoti labai paprasta. Hibridinė sistema automatiškai kontroliuoja elektrinio ir benzininio variklių veikimą, perjungdama juos tinkamu laiku. Jums tereikia vairuoti!