toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

„Toyota“ paskelbė apie naują kompaktišką visureigį, skirtą Europos rinkai

Amsterdamas, 2020 m. sausio 14 d. – „Toyota Motor Europe“ (TME) šiandien Amsterdame susirinkusiems žurnalistams paskelbė apie savo planus pristatyti visiškai naują modelį Europos rinkai – nedidelį visureigį, pagrįstą naujA GA-B platforma.

Naujo kompaktiško visureigio pavadinimas, planuojamas gaminti kiekis ir pristatymo laikas bus paskelbti ateityje. Renginyje buvo parodytas tik stilizuotas būsimo automobilio siluetas.

Dėl naujos GA-B platformos lankstumo, ji gali palaikyti skirtingo pločio, ilgio, ratų bazės ar aukščio transporto priemones.

Būsima transporto priemonė bus statoma „Toyota Motor Manufacturing France“ (TMMF) Onnaing mieste, netoli Valenciennes, Prancūzijoje, šalia „Toyota Yaris“ gamybos linijos.

„Šis modelis prisidės prie „ Yaris “sėkmės Europoje ir mes tikimės, kad iki 2025 m. Šios transporto priemonės sudarys apie trisdešimt procentų „Toyota“ pardavimų Europoje. Jums nereikės ilgai laukti, kad pamatytumėte galutinį dizainą. Pamatysite, kad tai nėra tik pakeisto kėblo „Yaris“ su pakelta pakaba, bet visiškai naujas ir išskirtinis „B-SUV“ modelis, turintis kompaktišką, dinamišką dizainą ir savo charakterį.“, teigė Mattas Harisonas, „Toyota Motor Europe“ vykdomasis viceprezidentas.

2020 01 14