toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Prius
Legendinio hibrido atgimimas.
Hibridas Nuo 25 000 €
Sąnaudos
nuo
3,3 l/100 km
Galia iki 122 DIN AG
CO2 nuo 76 g/km

Prius. Legendinio hibrido atgimimas.

1997 m. pasirodęs pirmasis pasaulyje masinės gamybos hibridinis Toyota Prius atvėrė naują vairavimo perspektyvą. Apsiginklavęs pažangiais dizaino sprendimais ir moderniomis technologijomis, šiandien jis žengia dar vieną žingsnį į priekį. Greitesnės reakcijos, efektyvesnis ir dar tyliau riedantis nei iki šiol naujasis Prius pateikia dar vieną išskirtinės Toyota hibridinio automobilio formulės variaciją.

Technologijų triumfas

Naujojo Prius padaryta pažanga akivaizdi kiekvienoje srityje: naujas požiūris į hibridinio automobilio vairavimo patirtį, išskirtinė degalų ekonomija ir naujas įspūdingas vidaus bei išorės dizainas. Prius švenčia technologijų triumfą – hibridinė legenda atgimsta nauju pavidalu.

Jis dar tylesnis nei anksčiau – jo begarsis veikimas verčia šnabždėtis.

Važinėjant miesto gatvėmis, Prius leidžia maloniai atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe. To niekur kitur neįmanoma patirti. Dabar Prius tapo dar tylesnis. Tai galima pajusti net didinant greitį ar skriejant dideliu greičiu. Dėl šių privalumų ir intuityvios ergonomikos, lengvai naudojamų valdiklių bei komfortiškesnio važiavimo Prius yra idealus kelionių partneris.

Vairavimo aistrą pažadinantis hibridinis automobilis

Naujasis Prius pristatomas su nauja pažangia TNGA platforma (Toyota New Global Architecture), pakeisiančia ant jos konstruojamų naujų Toyota automobilių išvaizdą ir važiavimo savybes. Ši platforma leido pažeminti svorio centrą, pritaikyti tvirtesnę kėbulo konstrukciją ir patobulintą pakabą, todėl naujosios kartos hibridinis Prius diktuoja naujus važiavimo dinamikos standartus.

Naujajame Prius įrengta naujoji hibridinės sistemos versija, lemianti išskirtinius aplinkosaugos rodiklius ir puikias važiavimo savybes – dar vienas žingsnis į priekį. Naujoji Toyota Hybrid sistema dar labiau pagerina sportines važiavimo savybes, užtikrindama tolygesnį ir sklandesnį galios perdavimą bei greitesnę reakciją.

Novatoriui pritaikytas dizainas

Nauja įspūdinga Prius išvaizda neabejotinai atkreipia dėmesį: juodi C statramsčiai sukuria „plūduriuojančio stogo” efektą, o žemesnė stogo linija, variklio dangtis ir aptakios formos išryškina jo sportišką siluetą.

Išskirtiniai priekiniai ir galiniai LED žibintai sukuria novatorišką Prius stilių. Grakščios naujojo Prius linijos ne tik traukia akį, bet ir lemia puikias aerodinamines savybes: jam būdingas geriausias klasėje pasipriešinimo koeficientas.

Aukštosios technologijos kiekviename PRIUS automobilyje

Naujojo Prius salone galima pasijusti tarsi atsidūrus ypatingoje erdvėje. Žemesnė sėdėjimo padėtis ir vairas, įrengtas toje vietoje, kur ir norėtumėte, jog būtų, suteikia jaukumo jausmą. Moderniam salonui siūloma šalta pilka arba juoda vidaus apdaila. Gausybė formų ir funkcijų, malonios medžiagos ir madingos metalo blizgesio apdailos detalės su naujoviškais elementais, pavyzdžiui, unikalus Prius logotipas ant ventiliacijos angų, sukuria šiuolaikinį stilių.

Aptakių formų Prius automobilyje lengvai telpa penki žmonės, o dėl didelės talpos bagažinės dabar šis hibridinis automobilis gali be vargo prisitaikyti prie kiekvieno gyvenimo būdo.

Reikšmingos naujovės

Projekcinis ekranas: Platus spalvotas projekcinis ekranas (HUD) ant priekinio stiklo priešais vairuotojo akis pateikia svarbią informaciją – vairuotojui skirtus įspėjimus, navigacijos sistemos nurodymus, greičio rodiklius ir energijos matuoklio rodmenis.

Belaidis kroviklis: Turintys mobiliuosius telefonus su integruota Qi ar Qi Ready funkcija, gali palikti savo kroviklius namie ir naudotis šiame automobilyje įrengtu belaidžiu krovikliu – integruotu krovimo dėklu.

Du 4,2 colio ekranai (matuoklio ir daugiafunkcinis): Vairuotojui siūlomi du konfigūruojami 4,2 colio didelės raiškos spalvoti ekranai: viename rodomas greitis, o kitame pateikiami ECO indikatoriaus rodmenys, važiavimo režimas, navigacijos sistemos instrukcijos ir kt. duomenys.

Dviejų zonų oro kondicionierius: Komplektuojamas pažangus dviejų zonų oro kondicionierius, kuris gali sumažinti į salono priekį pučiamą oro srovę, jei priekinėje sėdynėje nėra keleivio, ir taip pagerinti degalų ekonomiją.

Jūsų saugumo garantas visais keliavimo atvejais

Automobilio statymą palengvinanti sistema (SIPA): Pažangi sistema automatiškai pakoreguoja vairo pasukimo kampą statant automobilį. Sistemos automatinis „Exit” režimas padeda saugiai išvažiuoti iš stovėjimo vietos, o jos išmanusis hidroakustinis įrenginys apsaugo nuo netikėtų susidūrimų važiuojant mažu greičiu – Prius saugiai sustabdomas prieš įvykstant potencialiam susidūrimui.

Kartu su SIPA veikia Prius komplektuojama perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema (RCTA), kuri nustato, ar gale nėra nepastebėtos besiartinančios transporto priemonės manevruojant atbuline eiga siauroje vietoje. Užfiksavusi artėjantį automobilį, sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais durelių veidrodėliuose.

Su Toyota Safety Sense jis pasirengęs viskam: Jūsų saugumas yra mūsų pagrindinis veiklos prioritetas. Todėl visuose naujuose Prius modeliuose kaip standartinė įranga komplektuojamas Toyota Safety Sense sistemų paketas.

Sandėlyje - daug gerų pasiūlymų

Automobilis iš sandėlio atvyks greičiau, nei užsisakius naują, o visiems naujiems Toyota hibridiniams modeliams, pagamintiems nuo 2019 m taikoma 10 metų hibridinio akumuliatoriaus garantija. 

 

Galerija

Spalvos ir matmenys

Emotional Red 3T7

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Prius 1.8l Hybrid, A/T, Standard28 460.00 €25 000.00 €3 460.00 €245.00 €
Prius 1.8l Hybrid, A/T, Active30 090.00 €26 500.00 €3 590.00 €260.00 €
Prius 1.8l Hybrid, A/T, Premium33 690.00 €29 700.00 €3 990.00 €292.00 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų konsultantė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050