toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
AYGO
Sėkmės istorija tęsiasi. Smagesnis vairavimas nei anksčiau.
Nuo 10 990 €
Sąnaudos
nuo
3,8 l/100 km
Galia iki 69 DIN AG
CO2 nuo 88 g/km

Toyota AYGO. Laikas pažaisti.

Išsiskirkite iš minios gaiviu, drąsiu, naujo dizaino AYGO. Pasinaudoję begale AYGO x-play individualizavimo galimybių, susikurkite tik Jums skirtą AYGO. Keturis žmones patogiai talpinantis kompaktiškas ir judrus AYGO idealiai tiks kelionėms po miestą.

Drąsus stilius. Išraiškingas dizainas.

Naujasis Toyota AYGO pirmą kartą buvo pristatytas 2018 m. Ženevos automobilių parodoje. Siekdami sustiprinti išskirtines modelio savybes, Toyota dizaineriai ir inžinieriai ne tik atnaujino AYGO jaunatvišką ir savitą įvaizdį, bet ir pagerino jo eksploatacines savybes bei vairavimą, kad automobilį vairuoti būtų dar smagiau.

Išskirtinė, jaunatviška išvaizda

Naujasis AYGO išsaugojo simbolinį „X“ dizainą priekyje, kuris nebėra vien tik dvimatis dažymas ir buvo perdarytas į išraiškingesnį, trimatį architektūros elementą.

Išskirtinį priekio dizainą sudaro perdaryti, ryžtingą žvilgsnį „metantys“ dienos šviesos žibintai (DRL), kurie dar labiau sustiprina AYGO akį traukiantį dizainą. Apatinė dalis įrėmina priekines groteles ir pabrėžia AYGO stabilumą, o kompaktiškas dydis – vikrumą.

Iš šono labiau trimatis priekis bei perdaryti galiniai žibintai vizualiai sujungia automobilio priekį ir galą bei sukuria judėjimo į priekį bei didesnį dinamiškumo įspūdį.

Gale naujieji šviesos diodų DRL žibintai suteikia AYGO modernią išvaizdą ir leidžia atpažinti modelį iš pirmo žvilgsnio. Unikalus šviesų dizainas tarsi sukuria kompaktiškos kabinos įvaizdį virš platesnės apatinio buferio srities bei pabrėžia automobilio galo plotį ir stabilumą.

Modelių variantai visiems

Naujasis AYGO pritaikytas įvairių klientų skoniams ir poreikiams. X-play yra standartinė naujojo modelio komplektacija, kurios pagrindu atliekamos visos modifikacijos, leidžiančios klientams pritaikyti automobilį pagal savo skonį. Naujoji aukštesnė komplektacija x-clusiv yra apima visas x-play komplektacijos ypatybes. Kėbulo spalvą galima rinktis iš trijų dvispalvių variantų.

AYGO asortimentą taip pat papildys du specialūs modeliai: x-cite ir x-trend. X-cite yra ekstravertiškiausias AYGO asortimento variantas dėl unikalaus dvispalvio raudonos spalvos kėbulo varianto, specialiai jam pritaikytų 15 colių juodų ratlankių, Manhattan sėdynių apvalkalų, kėbulo spalvos ventiliacijos angų apvadų ir pavaros svirtelės antgalio bei juodo prietaisų skydelio. X-trend įspūdingas žydras eksterjeras derinamas su juodais žibintų ornamentais, išorės lipdukais, specialiai sukurtais 15 colių 10 stipinų ratlankiais, iš dalies odiniu interjeru bei prie išorės priderintais interjero elementais.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Cool White 068

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Aygo, VVT-i, 68 AG, M/T, x komplektacija10 990.00 €- €- €114.00 €
Aygo, VVT-i, 68 AG, M/T, x-play komplektacija13 340.00 €- €- €138.00 €
Kainoraštis pfd ikona

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę.
Siųskite užklausą
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Karolis Raškauskas
Pardavimo konsultantas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 620 14050