toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Naujasis Corolla Cross
Šypsenų kupina kelionė
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Pasitikite naująjį Corolla Cross Hybrid

Pirmasis Corolla visureigis papildo pasaulyje geriausiai parduodamo modelio gamą nauju ir tvirtu kėbulo stiliumi. Corolla Cross šeimoms pasiūlys viską, ko reikia kasdien: čia sujungiamas erdvaus visureigio su aukšta vairavimo padėtimi praktiškumas ir mūsų pažangiausia hibridinė sistema bei saugos technologijos.

Šiuos automobilius bus galima įsigyti nuo 2022 m. pabaigos.

 

 

 

Mėgaukitės kelionėmis

Corolla Cross yra tvirtas ir rafinuotas, jis pasižymi aukšta vairavimo padėtimi, siūlo sklandų praktiškumą ir gerą matomumą. Tai – tikras visureigis – tiek savo išvaizda, tiek vairavimo pojūčiais. Plačiai atidaromos galinės durelės ir daug vietos galvos bei kojų srityse garantuoja, kad įlipsite lengvai ir važiuosite patogiai. Erdvi bagažinė bei dalimis nulenkiamos sėdynės užtikrina lankstumą kasdieniame gyvenime ir aktyvių išvykų metu. Keleiviams kelionės tikrai neprailgs.

Šypsenų galia

Mūsų 5 kartos hibridinės sistemos technologija – priežastis šypsotis visiems, kas tik važiuoja su Corolla Cross. Naujasis 2 litrų darbinio tūrio hibridinės sistemos variklis siūlo neprilygstamą galios ir mažos CO2 emisijos derinį. Dėl pasirinktinės išmaniosios visų ratų pavaros (AWD-i) galėsite pasitikėti savimi ir būti užtikrinti bet kokiomis sąlygomis. Greitesnis įsibėgėjimas, mažesnės degalų sąnaudos ir jokių kištukų: su Corolla Cross Hybrid bus smagi kiekviena šeimos kelionė. 

Pažangios technologijos

Nesvarbu, ar važinėjatės mieste su reikalais, ar dedatės daiktus atostogoms: Corolla Cross Jus visada saugos ir užtikrins ryšį. T-Mate saugos technologijos ir vairuotojo pagalbos sistemos – visada šalia, įskaitant patobulintą priešavarinę sistemą ir avarinio sustojimo sistemą, todėl kelionės standartiškai bus saugesnės. Dėl bortinių jungiamumo funkcijų paketo – nuo tikralaikės navigacijos debesyse naudojantis 10,5 col. raiškiuoju jutikliniu ekranu iki belaidės išmaniojo telefono integracijos – net ir kelionė į mokyklą vėl bus smagi.

Naujos perspektyvos

Dėl aukštesnės vairavimo padėties ir didesnės prošvaisos iki žemės visureigiai užtikrina neprilygstamą geresnį matomumą ir didesnį pasitikėjimą savimi. Nesvarbu, ar nardote miesto gatvėmis, ar leidžiatės į miško provėžas: kelionės tikslą pasieksite sklandžiai ir atsipalaidavę.

Sveikintinas praktiškumas

Kadangi visureigis aukštesnis, jame daugiau erdvės nei tradiciniame hečbeke ar sedane. Čia ne tik daugiau vietos galvai ir kojoms: dėl erdvesnės bagažinės, aukštai įtaisytų grindų ir plačios bagažinės angos paprastai būna lengviau susidėti daiktus. 

Vairavimo malonumas

Modernūs visureigiai yra judrūs ir greitai reaguoja, todėl juos vairuoti išties malonu. Toyota visureigiuose, kaip antai Corolla Cross, dažnai derinama hibridinės sistemos technologija ir visų ratų pavara, todėl kiekvienoje kelionėje galėsite mėgautis dinamiška galia ir užtikrintu važiavimu bet kokiomis oro sąlygomis.

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Galerija

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191