toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Corolla Cross
Mėgaukitės kelione
Hibridas
Kaina – nuo
32 500 €
CO2
114 g/km
Galia iki
197 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Sukurtas gyvenimo nuotykiams

Visiškai naujas Toyota Corolla Cross Jums ir Jūsų artimiesiems siūlo viską, ko reikia nenuspėjamai šeimos kasdienybei. Praktiškasis Corolla Cross turi viską, ko tikitės iš šeimos automobilio. Jis siūlo visų varančiųjų ratų pavarą, erdvų saloną ir intuityvias technologijas. Be to, čia įrengta 5 kartos hibridinė sistema, o tai papildomai reiškia išskirtinę degalų ekonomiją.

PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*

Specialus pasiūlymas

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar! >>

Skirtas gyvenimui palengvinti

Nedaug dalykų yra tokie neprognozuojami kaip šeimos kasdienybė. Laimei Corolla Cross padės lengvai susidoroti su kylančiais iššūkiais.
Stebinantis erdvumas. Santykiu 60:40 dalijami ir nulenkiami galinės sėdynės atlošai akimirksniu suformuos erdvę Jūsų lagaminams, dviračiams ir kitiems daiktams, kuriuos norėsite pasiimti į kelionę.
Lengva įlipti. Plačiai atsidarančios galinės durelės padės lengvai ir patogiai parsinešti pavargusius keleivius namo.
Tilps viskas. Patogus pakrovimo aukštis ir išskirtinė bagažinės erdvė reiškia, kad užteks vietos viskam – ir vaikams į sporto klubą vežti, ir savaitgaliams su artimaisiais.
Sėskitės ir atsipalaiduokite. Didelėse galinėse sėdynėse apstu erdvės kojoms. Patogios galvos atramos padės visiems keleiviams – ir dideliems, ir mažiems – mėgautis patogia kelione. Puikiai tinka ilgoms kelionėms.

Praskaidrinkite savo dieną

Pro didelį panoraminį stogą saloną užlieja šviesa, kurianti papildomą erdvės pojūtį. Jaukiame Corolla Cross salone visi jausis patogiai net ir ilgų kelionių metu.

Technologijos į ateitį

Nesvarbu, ar susiruošėte į tolimą kelionę, ar tiesiog žaidžiate savo vaikų taksi vairuotoją: technologijos padės pasiekti kelionės tikslą.

Toyota Corolla Cross Jums ir Jūsų šeimai leidžia naudotis visomis pramogomis, kurių reikia norint patogiai mėgautis laukiančia kelione. Dėl bortinių jungiamumo funkcijų paketo – nuo tikralaikės navigacijos debesyse naudojantis 10,5 colio multimedijos ekranu iki 12,3 colio skaitmeninio jungtinio skaitiklio – net ir kelionė į mokyklą vėl bus smagi.

 

Patogus valdymas

Corolla Cross rafinuoto prietaisų skydelio priekyje – naujasis 10,5 colio jutiklinis ekranas. Kalbėkitės telefonu, klausykitės mėgstamų grojaraščių ir lengvai valdykite įvairias sistemas, intuityviai perbraukdami arba paliesdami elementus „Apple CarPlay“ arba „Android Auto™“ aplinkoje.

Informacijos apžvalga

12,3 colio skaitmeniniame jungtiniame skaitiklyje galėsite stebėti tikralaikius vairavimo duomenis. Tinkinama ir reguliariai naujinama programinė įranga užtikrins, kad Jūsų Corolla Cross būtų paruošta ateičiai ir nuolat prijungta prie tinklo.

Palaikykite aukštą įkrovos lygį

Telefono prijungti nereikia: tiesiog įlipę į savąjį Corolla Cross padėkite jį po centriniu valdymo pultu, kur jis bus lengvai įkrautas belaidžiu būdu.

Aukščiausios klasės garsas – bet kurioje salono vietoje

Kiekvienos kelionės metu klausykitės šeimos mėgstamų grojaraščių per devynių garsiakalbių JBL garso sistemą su žemųjų dažnių garsiakalbiu.

Pasitikėjimas važiuoti bet kur

Kad ir kur važiuotumėte, Corolla Cross su penktosios kartos hibridine sistema nenuvils Jūsų šeimos. Išmanioji visų varančiųjų ratų pavara užtikrina patikimą važiavimą bet kuriuo metų laiku.

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Supaprastinkite kiekvieną dieną

Kai esate užimti ir nuolat kelyje, naudinga viską rasti vienoje vietoje. Jūsų išmaniojo telefono programėlė MyT daro būtent tai. Išmaniai užtikrinanti ryšį tarp Jūsų išmaniojo telefono ir automobilio, MyT turi daug funkcijų ir padeda rezervuoti laiką apsilankymui servise techninei priežiūrai, ieškoti automobilio, siųsti pranešimus ir kt. Patariamoji hibridinės sistemos naudojimo funkcija analizuoja Jūsų vairavimą ir praneša, kaip sumažinti degalų sąnaudas. Su MyT vairuoti smagiau.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-06-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pure White (040)

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Corolla Cross, 1.8 Hybrid, 4x2, A/T, Active32 500 €- €- €328 €
Corolla Cross, 2.0 Hybrid, 4x2, A/T, Active34 800 €- €- €351 €
Corolla Cross, 2.0 Hybrid, 4x4, A/T, Active Plus36 600 €- €- €370 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191