toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Land Cruiser 150
Vis dar neturintis lygių.
Nuo 39 020 €
Sąnaudos
nuo
7,5 l/100 km
Galia iki 281 DIN AG
CO2 nuo 197 g/km

Land Cruiser. Nesustabdomas. Bekompromisis. Neribotas.

Neprilygstamas rafinuotumas

Land Cruiser – legendinis stulbinančio dizaino ir įspūdingo funkcionalumo derinys.
Jis grakštus, tačiau judrus ir tvirtas. LED priekiniai dieniniai žibintai, įspūdingos priekinės grotelės, rūko žibintai ir apatinės grotelės suteikia rimto patrauklumo mieste ir įspūdingą išvaizdą bekelėje. LED galiniai kombinuotieji žibintai ir patobulinti galiniai apvadai papildo naują išvaizdą, dėl kurios dabartinis Land Cruiser tampa patraukliausias iš visų buvusiųjų.

Važiuokite bet kur

Land Cruiser nuolat veikianti 4WD ir Multi-terrain valdymo sistema lengvai užkariauja bet kokį kraštovaizdį.
Elektroniniu būdu moduliuojama kinetinė dinaminės pakabos sistema (KDSS) ir adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) suteikia neprilygstamą kontrolę, komfortą ir stabilumą.
Dinaminis valdymas yra paprastas, naudojant kintamojo veikimo vairo stiprintuvą (VFC). Ši pažangi technologija leidžia vairuoti užtikrinčiau ir tiksliau.

Itin modernus funkcionalumas

Ant vairo sumaniai įtaisyti valdikliai suteikia prieigą prie galinės, priekinės ir šoninių kamerų vaizdų, telefono, Bluetooth®, balso atpažinimo ir Toyota Touch 2 with Go funkcijų. Suderintas apšvietimas ir aukščiausios kokybės apmušalai – tai tik keletas naujojo Land Cruiser salono patobulinimų. Tai ypatybės, kurios paverčia Jūsų kelionių patirtį iš būtinybės į malonumą.
Centrinėje konsolėje įmontuota moderni palydovinės navigacijos sistema ir JBL garso sistema, taigi tiksli informacija ir pramogos pakeliui garantuotos.

Salono rafinuotumas

Erdviame Land Cruiser salone Jus maloniai nustebins natūralios medžiagos, trijų zonų oro kondicionavimo sistema, gerai apgalvotos dėtuvės ir kiti novatoriški bei praktiški sprendimai, tokie kaip Smart Entry & Start sistema.
Patogios sėdynės, leidžiančios laisvai išsitiesti ilgose kelionėse, skatina sveiką laikyseną, puikiai atitinka visas formas ir dydžius.

Jūsų nuotykiai - be jokių kliūčių

Nesvarbu, ar reikia vietos keleiviams, ar kroviniams, Toyota Easy Flat sėdynių sistemą galima konfigūruoti labai universaliai. Galite nulenkti antros ir trečios eilės sėdynes, kad sutalpintumėte kuo daugiau bagažo, vykdami į ilgą kelionę arba tiesiog spontaniškai užsimanę pabėgti iš miesto.

Bekelės technologijos

Vairuoti Land Cruiser bekelėje taip malonu todėl, kad automobilis apginkluotas įvairiomis novatoriškomis technologijomis, neatsiejamomis nuo Toyota vardo.

Multi-terrain Select sistema (MTS). Rinkitės iš penkių reljefo režimų: Rock (akmenys), Rock & dirt (akmenys ir dirva), Mogul (kauburiai), Loose rock (palaidi akmenys) ir Mud & sand (purvas ir smėlis). Visureigio droselinė sklendė, stabdžių ir sukibimo kontrolės sistemos automatiškai pritaikomos prie bekelės sąlygų, užtikrinant kuo geresnį sukibimą ir valdomumą.

Multi-terrain monitorius (MTM). MTM monitoriuje galite stebėti Jus supančią aplinką ir taip išlaikyti norimą kryptį bei išvengti galimų pavojų. Jame gali būti rodomi šeši keturių išorinių kamerų fiksuojami aplinkos vaizdai. Jums tereikia spustelėti ant vairo esantį daugiafunkcį mygtuką ir tuoj pat žinosite, kas vyksta aplinkui.

Kėbulo pasvirimo kampo ekranas. Važiuojant nelygiu bekelės reljefu dažnai nelengva nustatyti geriausią važiavimo kryptį. Naujojo Land Cruiser daugiafunkciame ekrane vairuotojas gali matyti kėbulo pasvirimo kampo nuorodas, kurios suteikia didesnį pasitikėjimą važiuojant prastu paviršiumi.

Kinetinė dinaminė pakabos sistema (KDSS) bekelės sąlygomis. Judant bekele sistema padeda išlaikyti stabilumą ir trauką. Tokiomis važiavimo sąlygomis stabilizatorius išjungiamas, todėl skystis laisvai teka per visą sistemą ir kiekvienas ratas gali judėti ant nelygaus reljefo gerokai savarankiškiau. Tai lemia ilgesnę ratų eigą, todėl užtikrinamas optimalus sukibimas su pačiais nelygiausiais paviršiais ir nepriekaištingas stabilumas.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Pearl White 070

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Land Cruiser 2.8l D-4D, M/T, 5 vietų, Standard39 020.00 €- €- €
Land Cruiser 2.8l D-4D, A/T, 5 vietų, Standard41 270.00 €- €- €
Land Cruiser 2.8l D-4D, A/T, 5 vietų, Luxury Limited Edition50 050.00 €44 890.00 €5 160.00 €
Land Cruiser 2.8l D-4D, A/T, 7 vietų, Luxury49 270.00 €- €- €
Land Cruiser 4.0l V6, A/T, 7 vietų, Premium68 910.00 €- €- €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Karolis Raškauskas
Pardavimo konsultantas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo konsultantas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. (8-37) 408034
Mob. 8 620 14050