toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Highlander
Turi daug vietos, bet išmeta mažai teršalų
Hibridas
Kaina – nuo
49 100 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
6,6 l/100km
CO2
146 g/km
Galia iki
248 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Visiškai naujas Highlander

Šis rafinuotas septynvietis visureigis yra erdvus, jame įrengtos mūsų naujausios hibridinės technologijos ir išmani visų varančiųjų ratų sistema (AWD-i). Highlander užtikrina važiavimo komfortą bei išsiskiria galia, efektyvumu ir universalumu. Jis tikrai neatsiliks nuo Jūsų aktyvaus gyvenimo tempo.

Bet kokiai kelionei. Bet kuriam vairuotojui.

Dėl 2,5 l Hybrid Dynamic Force variklio užtikrinamų galimybių Highlander Hybrid pranoksta savo klasės atstovus, leisdamas pasirinkti norimą važiavimo režimą ir optimizuoti važiavimo efektyvumą. Nesvarbu, kurį režimą pasirinksite, – NORMAL, ECO, SPORT ar EV, jūs visuomet liksite patenkinti automobilio pagreitėjimu, galia ir reakcija, taip pat tyliu ir komfortišku jo važiavimu.

Važiuokite naudodamiesi hibridine galia

Naujo 2,5 l Hybrid Dynamic Force variklio galios pakanka 2 tonų priekabai vilkti. Su juo komplektuojama AWD-i sistema, kuri automatiškai įsijungia, kai reikia jos pagalbos. Ji įjungia pagalbinį galinį elektrinį variklį, veikiantį atskirai nuo pagrindinio, kad į galinius ratus būtų paskirstyta didesnė varomoji jėga ir sumažintas priekinių ratų slydimas.

Universalus salonas. Daugialypis gyvenimas.

Toyota Highlander išsiskiria komfortišku ir stilingu salonu septyniems žmonėms, didele erdve kojoms ir įspūdingu panoraminiu stogu. Salono erdvę galima lanksčiai pritaikyti prie savo poreikių, nesvarbu, kiek žmonių ar daiktų būtų gabenama.

Stilius ir erdvė bet kokiai situacijai

Galingas stotas ir įspūdingi 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai sklandžiai sujungia Highlander rafinuotą miestietiško visureigio išvaizdą su patraukliomis savybėmis bekelėje. 
 
Highlander – autentiškas septynvietis. Jo trečiojoje sėdynių eilėje apstu vietos, tad ten lengvai išsiteks du suaugusieji. Atidarymo kojos judesiu jutiklis suteikia patogią prieigą prie talpios 658 litrų bagažinės, kurią galima padidinti iki 1 909 litrų. Taigi, čia visada bus vietos.

Neprilygstamas galios ir emisijos balansas

Highlander montuojamas mūsų ketvirtosios kartos hibridinis galios agregatas, leidžiantis mėgautis visais didelio visureigio pranašumais neaukojant efektyvumo ir ekologijos.
 
Sklandžiai veikiantis Highlander 2,5 litro darbinio tūrio Hybrid Dynamic Force variklis išvysto 248 AG ir užtikrina pirmaujantį klasėje galios ir efektyvumo balansą. CO2 emisija ir degalų sąnaudos – atitinkamai – siekia vos nuo 146 g/km ir 6,6 l/100 km. Standartiškai montuojama AWD-i sistema užtikrina papildomą kontrolę ir saugą, judrumą bei komfortą. Highlander savo važiavimo kokybe įtikins ir apdovanos kiekvieną iš septyniose sėdynėse keliaujančių asmenų. 

Daug komforto ir funkcijų

Highlander važiuoja tyliai ir rafinuotai: tai padeda pasiekti standartinis aukščiausios klasės salonas, kuriame – meistriška apdaila, minkštos liesti medžiagos ir įvairiausia įranga bei jungiamumo parinktys.
 
Tarp salono akcentų – vėdinamosios priekinės sėdynės, JBL 11 garsiakalbių garso sistema* ir 12,3 colio multimedijos jutiklinis ekranas su navigacijos sistema bei išmaniojo telefono integracija, naudojant Apple CarPlay™ ir Android Auto™. Siekiant išvengti susidūrimų arba sušvelninti jų padarinius, Highlander įrengtas naujausias Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas. Pasitikėjimą savimi čia didina projekcinis ekranas ir skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis*.
 
*Priklauso nuo pasirinktos komplektacijos

Atraskite naująjį Toyota Highlander patogiai savo namuose!

Video pristatymas padės Jums susipažinti su naujuoju įspūdingu modeliu neišeinant iš namų.

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Galerija

Spalvos ir matmenys

Moon Dust (1K5)
a

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Highlander 2.5l Hybrid AWD, A/T, Luxury49 100 €489 €
Highlander 2.5l Hybrid AWD, A/T, Executive56 200 €560 €
Highlander 2.5l Hybrid AWD, A/T, Premium60 600 €604 €
Kainoraštis pfd ikona

TOYOTA lizingas

Toyota lizingas siūlo Jums lanksčius ir patogius finansavimo sprendimus įsigyjant naują automobilį. Mūsų tikslas – palengvinti automobilio pirkimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191