toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Naujasis Toyota bZ4X
Naujoviškas, efektyvus ir dinamiškas visureigis
Elektra
Nuvažiuojamas atstumas
iki 450 km
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Naujoviškas, efektyvus ir dinamiškas visureigis

Elektromobilis Toyota bZ4X pranoksta ten, kur svarbu. Toyota bZ4X patikimai veš Jus ten, kur prireiks. Automobilis patvarus ir stilingas, pasižymintis išskirtine visų ratų pavara ir puikiu nuvažiuojamu atstumu. Tai – ne šiaip elektromobilis. Šis naujoviškas elektrinis visureigis siūlo naują vairavimo patirtį.

 

 

 

 

Išskirtinės vairavimo savybės

Su Toyota bZ4X galėsite mėgautis geriausiu klasėje elektriniu efektyvumu ir žengti į nulinės emisijos pasaulį. Automobilis yra itin intuityvus, siūlantis greitį ir galią tada, kai to reikia. Dėl išskirtinės visų ratų pavaros Toyota bZ4X užtikrina išties sklandžią vairavimo patirtį.

Tinkama įranga kiekvienai kelionei

AWD XMODE didina našumą ir saugą, kad Toyota bZ4X galėtų riedėti bet kokiu keliu, išnaudodama fantastinės visų ratų pavaros galimybes. Galėsite mėgautis ramybe bet kokiu oru, kur Jus nuotykiai benuvestų.

Didesnis akumuliatoriaus našumas

Išnaudodama beveik 25 metų patirtį akumuliatorių technologijų srityje, Toyota bZ4X gali Jus nuvežti toliau nei 450 km* viena įkrova, neišmetant nė dūmelio teršalų. Šį nuvažiuojamą atstumą galima maksimaliai padidinti įsigyjant kaip papildomą įrangą siūlomą stogą su saulės elektrine.
Vairuotojams lankstumo suteikia trys įkrovimo galimybės: galite naudotis sparčiomis viešojo įkrovimo stotelėmis, kad 80 % įkrovą pasiektumėte per maždaug 30 minučių, naudodami 150 kW greito įkrovimo sistemą, arba galite prijungti automobilį prie buitinio lizdo ar namų įkrovimo stotelės. Toyota visiškai neabejoja savo gaminių kokybe, tad traukos akumuliatoriui suteikia 10-ties metų garantiją. Taigi Jūs taip pat galite būti tikri, jog Jūsų Toyota bZ4X modelio traukos akumuliatorius visuomet veiks nepriekaištingai. Kiekvienąkart atlikus priežiūros darbus Toyota atstovybėje, garantija pratęsiama vieneriems metams arba 15 000 km (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau).
* Nuvažiuojamas atstumas priklauso nuo pasirinkto automobilio ir komplektacijos.

 

Sauga, kuria galite pasikliauti

Toyota bZ4X siūlo šiuolaikiškas saugos funkcijas, kur bepasirinktumėte keliauti – miesto gatvėmis ar bekele. Pristatome naujausią technologiją Toyota Safety Sense su avarine automobilio stabdymo sistema (DESA), kuri suveikia užfiksavus, kad vairuotojas per ilgai buvo atitraukęs rankas nuo vairo, ir internetinio naujinimo funkcija (OTA).

Išmanioji internetinė vairuotojo vieta

Nerkite į multimedijos ir jungiamumo pasaulį. Itin didelis 12 colių jutiklinis ekranas ir sklandi integracija su išmaniuoju telefonu: Toyota Smart Connect – tai itin sparčiai veikianti ir paprasta naudoti sistema, nuolat naujinama internetu.
Išmaniojo telefono MyT programėlė padeda tikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, planuoti įkrovimo procesą, tikrinti kelionės duomenis ir netgi nuotoliniu būdu valdyti automobilį – nuo klimato kontrolės iki durelių atrakinimo bei užrakinimo.

Unikalus stilius ir išvaizda

Kuriant Toyota bZ4X, rafinuota ir pažangi elektromobilio išvaizda suderinta su pasitikėjimu pulsuojančiu visureigio dizainu. Rezultatas – naujoviškas elektromobilis, puikiai riedantis bet kokiais keliais ir visur traukiantis žvilgsnį.

Erdvi ir gracinga kabina

Toyota bZ4X sukurtas taip, kad pagerintų važiavimo patirtį visiems keleiviams – vidaus erdve galės mėgautis kiekvienas. Rafinuotame salone visiems keleiviams siūloma geriausia klasėje kojoms skirta erdvė. Čia – neprilygstamas erdvės jausmas ir aukštesnis komforto lygis.

Jūsų įkrovimo parinktys

Viešasis įkrovimas: norėdami įkrauti sparčiai, galėsite lengvai įvairiose viešose vietose rasti sparčiojo įkrovimo stoteles, naudodamiesi MyT programėlėje pateikiama stotelių paieška. Šie didelio našumo įrenginiai iki 80 % įkraus Jūsų Toyota bZ4X vos per 30 minučių.
Namų įkrovimo stotelės: šios namų įkrovimo stotelės įkrauna gerokai greičiau nei paprastas buitinis lizdas. Toyota bZ4X visiškai įkrausite per 6,5 valandos.

Kodėl verta rinktis Toyota elektromobilį?

Sukaupusi daugiau nei 25 metų patirties, Toyota rodo kelią į visiškai elektrinę ateitį. Keliuose jau rieda daugiau nei 18 milijonų elektrifikuotų transporto priemonių ir galima rinktis iš 17 elektrinių modelių. Taigi Toyota ir toliau tiekia rinkai išskirtines naujoves, džiugindama klientus visame pasaulyje. Įdiegus ilgametę akumuliatorių technologijų kūrimo patirtį ir efektyviai valdant energijos srautus, Toyota elektromobiliai siūlo patikimą ir ilgalaikį efektyvumą.
 

Norite būti pirmieji, įsigiję naująjį Toyota bZ4X?

Nemokamai rezervuokite Toyota bZ4X internetu be jokių įsipareigojimų, dar prieš oficialiąją pardavimo pradžią:

  • Pasirinkite komplektaciją. Pasirinkite Toyota bZ4X komplektaciją, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius.
  • Įterpkite savo asmeninius duomenis. Įterpkite informaciją ryšiams arba prisijunkite prie savo MyT paskyros.
  • Pasirinkite įgaliotąjį atstovą. Pasirinkite Toyota įgaliotąjį atstovą, kuris tvarkys Jūsų rezervaciją.
  • Palaukite, kol su Jumis susisieks. Jūsų įgaliotasis atstovas susisieks su Jumis, kai tik prasidės užsakymo laikotarpis, ir suderins galutinį pasiūlymą.

Galerija

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191