toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Yaris Cross
Tikras miesto visureigis
Hibridas
Benzinas
Kaina – nuo
24 400 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
4,4 l/100km
CO2
100 g/km
Galia iki
116 DIN AG
Kaina – nuo
21 200 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
5,9 l/100km
CO2
133 g/km
Galia iki
125 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Tikras miesto automobilis. Tikras visureigis.

Naujasis Toyota Yaris Cross atskleidė savo tikrąjį veidą. Į naujas aukštumas Yaris iškėlęs stilingas Yaris Cross sujungė visas mūsų naujosios kartos kompaktiško automobilio ir aukštos klasės visureigio savybes. Dėl naujausios savaime įsikraunančios hibridinės sistemos, kuri užtikrina geriausius klasėje ekonomijos ir taršos rodiklius, papildomai komplektuojamos išmaniosios visų varomųjų ratų sistemos, lemiančios patikimą valdymą bet kokiomis oro sąlygomis, ir prie miesto gyvenimo pritaikytų patrauklių charakteristikų Yaris Cross neliks nepastebėtas miesto gatvėse.

Visada kelyje

Aktyviam poilsiui skirtame visureigyje, Yaris Cross, buvo sudėta į jį visa ilgametė patirtis. Kompaktiškasis Yaris Cross pasižymi didesne prošvaisa iki žemės ir aukštesne sėdėsena, kad miesto džiunglėse jaustumėtės kaip savo kieme. Išmanioji visų ratų pavara, erdvus ir universalus salonas pranoks kasdienius lūkesčius: šis automobilis nesustodamas judės pirmyn.

Yaris Cross padeda išsiskirti. Drąsios ratų arkos, dideli 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir išskirtinis stilius, kuriam įkvėpimo sėmėmės iš deimantų, pulsuoja originalia, žvilgsnį traukiančia visureigio estetika, kad leistumėtės į miestą pasitikėdami savimi ir madingi.

Šis automobilis siūlo visus visureigiui būdingus važiavimo pranašumus, tačiau išsiskiria kompaktiškesnėmis ir labiau miestui pritaikytomis formomis.

Neprilygstamas balansas bet kokioje situacijoje

Su Yaris Cross jausitės nesustabdomi, nes čia unikaliai dera hibridinė sistema ir išmanioji visų ratų pavara. Įsikraunanti hibridinė sistema užtikrina klasėje neprilygstamą našumą ir efektyvumą, o AWD-i kasdienėse kelionėse leidžia laikyti kontrolę savo rankose net ir važiuojant slidžiu keliu.

Yaris Cross ketvirtosios kartos įsikraunanti hibridinė sistema kiekvieną kelionę paverčia sklandžia. Naujasis 116 AG 1,5 litro darbinio tūrio hibridinis galios agregatas užtikrina klasėje neprilygstamą našumą ir efektyvumą. Sistema sklandžiai perjungia benzininį variklį ir elektrinį motorą, todėl automobilis staigiai reaguoja į greičio pedalo paspaudimus, pasižymi puikia degalų ekonomija ir įspūdingai maža CO2 emisija. Beje, dabar nulinės emisijos režimu nuvažiuosite dar toliau.

Nuolatinis netrikdomas ryšys

Toyota Smart Connect leis kelionėje pamiršti stresą. Naujasis 9 colių HD jutiklinis ekranas suteikia prieigą prie debesų navigacijos su tiesiogiai transliuojama kelių eismo informacija. Čia taip pat rasite belaidę telefono integraciją su Apple CarPlay™ ir Android Auto™. Yaris Cross komfortas ir kontrolė pasiekiami ranka.

Erdvė jūsų gyvenimui

Yaris Cross – praktiškas ir universalus automobilis. Kai jūsų rankos bus užimtos, galėsite atidaryti bagažinę spiriamuoju judesiu. Naudodamiesi universalia, reguliuojamo aukščio bagažinės plokšte, galėsite suformuoti saugyklą po grindimis arba padidinti nepertraukiamą bagažo skyriaus erdvę, tuo tarpu naujoviška tamprioji juosta leis pritvirtinti viską – nuo dviračių iki snieglenčių. Bagažo skyriaus tūrį galėsite padidinti 40:20:40 santykiu nulenkdami galinių sėdynių atlošus, kad sutalpintumėte viską, ko negalite palikti namie.

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Toyota Yaris Cross aksesuarai

Su originaliais Toyota aksesuarais Jūsų Toyota automobilis taps dar dailesnis, individualesnis ir funkcionalesnis. Visi aksesuarai yra visapusiškai išbandyti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Tai užtikrina jų kokybę ir patikimumą visose situacijose. Toyota siūlo platų visiems įvairių kartų modeliams skirtą aksesuarų asortimentą. Mūsų aksesuarai specialiai pritaikyti Jūsų Toyota automobiliui.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Ash Grey 1G3
yaris cross matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Yaris Cross, 1.5 TNGA, M/T, Active21 200 €- €- €218 €
Yaris Cross, 1.5 TNGA, A/T, Active22 900 €- €- €235 €
Yaris Cross, 1.5 Hybrid, 4x2, A/T, Active24 400 €- €- €238 €
Yaris Cross, 1.5 Hybrid, 4x4, A/T, Active Plus28 900 €- €- €282 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191