toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Yaris Cross
Pasiruošęs Jūsų kasdienei veiklai.
Hibridas
Benzinas
Kaina – nuo
24 900 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
4,4 l/100km
CO2
100 g/km
Galia iki
116 DIN AG
Kaina – nuo
23 400 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
5,9 l/100km
CO2
134 g/km
Galia iki
125 DIN AG
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Visada visiškai hibridiniai elektromobiliai. Visada Toyota.

Yaris Cross – tai tarsi sumažintas visureigis, pasižymintis drąsiu dizainu, erdvumu ir aukštesne sėdėsena. Hibridinė sistema AWD-i leis patikimai judėti pirmyn bet kokiomis sąlygomis.

PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*

Specialus pasiūlymas

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar! >>

Visada kelyje

Kompaktiškasis Yaris Cross pasižymi didesne prošvaisa ir aukštesne sėdėsena, kad miesto džiunglėse jaustumėtės kaip savo kieme. Išmanioji visų ratų pavara, erdvus ir universalus salonas pranoks kasdienius lūkesčius: šis automobilis nesustodamas judės pirmyn.

Neprilygstamas balansas bet kokioje situacijoje

Su Yaris Cross jausitės nesustabdomi, nes čia unikaliai dera hibridinė sistema ir išmanioji visų ratų pavara. Įsikraunanti hibridinė sistema užtikrina konkurentams neprilygstamą našumą ir efektyvumą, o AWD-i kasdienėse kelionėse padeda jaustis stabiliai net ir važiuojant slidžiu keliu.

Nuolatinis netrikdomas ryšys

Su pažangia multimedijos sistema Toyota Smart Connect sklandi kiekviena kelionė. Rinkitės mėgstamus grojaraščius, atsiliepkite į skambučius ir naudokitės navigacijos sistema nenukreipdami dėmesio nuo eismo kelyje.

Naujas aukštos raiškos 9 colių multimedijos jutiklinis ekranas ir 7 colių TFT ekranas padeda vairuoti intuityviau ir saugiau. Galėsite matyti svarbią kelionės informaciją ir integruoti savo išmanųjį telefoną belaidžiu būdu, įskaitant „Apple Carplay“ ir „Android Auto“. Čia pat pasiekiama debesijos navigacija, mėgstama muzika ir dar daug kitų dalykų.

Vairavimas be streso

Su Toyota Smart Connect kelionėse bus mažiau streso. Ši išmanioji sistema realiu laiku rodo bendruomenės pateiktą informaciją apie eismo įvykius, įspėjimus apie greičio matuoklius, teikia navigacijos paslaugas ir leidžia internetu atnaujinti žemėlapius.

Sinchronizuota su gyvenimu

Kur bevyktumėte, kontroliuokite savąjį Yaris Cross naudodamiesi Toyota nuotolinio valdymo paslaugomis. Iš anksto nustatykite temperatūrą automobilio salone, užrakinkite ir atrakinkite dureles arba įjunkite avarinį signalą – visa tai galėsite valdyti naudodamiesi išmaniojo telefono programėle MyT. Komfortas ir kontrolė – Jūsų rankose.

Erdvė Jūsų poreikiams

Yaris Cross pripildytas naujoviškų sprendimų. Jis padės Jums apsiperkant ir pasiūlys daugiau erdvės Jūsų laisvalaikiui. Kojos mostu atidaromo bagažinės dangčio funkcija pagelbės, kai rankos bus pilnos, o 40:20:40 santykiu nulenkiami galinių sėdynių atlošai ir lanksčiai tam tikrame aukštyje nustatomos bagažinės grindys gali padalinti erdvę į dvi dalis arba pasiūlyti jos daugiau, kai to reikia.

Nuo šiol Yaris Cross siūlomas su GR SPORT komplektacija

Yaris Cross GR SPORT papildo Yaris Cross asortimentą patobulintu stiliumi ir pakaba, kad galėtumėte mėgautis dar didesniu našumu bei geresniais vairavimo pojūčiais.

Naujo dizaino tamsaus chromo priekinių grotelių tinklelis automobilio stiliui suteikia sportiškumo.

Naujasis Yaris Cross GR SPORT papuoštas 18 colių šlifuotais ir stilingais lengvojo lydinio ratlankiais, be to, patobulintas jo pakabos suderinimas.

Viduje Jus pasitiks patrauklus Yaris Cross GR SPORT salonas su GR SPORT logotipais ant vairo ir jungtiniame prietaisų skydelyje. Subtilus GR SPORT stilius perteikiamas raudonais dygsniais ant vairo ir pavarų svirties.

Yaris Cross GR SPORT įrengtos ypatingos, iš naujų medžiagų pagamintos priekinės sėdynės su raudonais dygsniais ir GR SPORT logotipu galvos atramose.

Kultinį GR SPORT stilių pastebėsite net ir galinėje automobilio dalyje. Naujo dizaino galinis difuzorius suteikia išvaizdai daugiau energijos ir sportiškumo.

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-06-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Ash Grey 1G3
yaris cross matmenys

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Yaris Cross, 1.5 TNGA, A/T, Active23 400 €- €- €271 €
Yaris Cross, 1.5 Hybrid, 4x2, A/T, Active24 900 €- €- €252 €
Yaris Cross, 1.5 Hybrid, 4x4, A/T, Active Plus29 600 €- €- €299 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191