toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

TOYOTA ELEKTRIFIKUOTI AUTOMOBILIAI

KIEKVIENAS SPRENDIMAS YRA SVARBUS

Mūsų gyvenimai, pasirinkimai ir įpročiai yra skirtingi. Kiekvienas turėtų turėti galimybę mėgautis patogiais ir ekonomiškais mobilumo sprendimais, kurie tinkami būtent jiems. Todėl Toyota turi keturis skirtingus elektrifikuotos galios šaltinius: hibridinį, įkraunamą hibridinį, visiškai elektrinį ir vandenilinį.

Kai kurie elektrifikuoti automobiliai, tokie kaip hibridai ar įkraunami hibridai, taip pat turi ir benzininius variklius. Tuomet du galios šaltiniai nejuntamai veikia kartu. Kiti, kaip Toyota bZ4X modelis, turi vien tik elektrinį galios šaltinį. Taigi galite išsirinkti labiausiai Jums tinkančią technologiją ir mėgautis savo kasdienėmis kelionėmis.

IŠSIRINKITE TINKAMIAUSIĄ ELEKTRIFIKUOTĄ MODELĮ

HIBRIDAS

Elektros ir benzino galia vienoje pažangioje sistemoje – geriausia, ką siūlo abu pasauliai.

 • Be įkrovimo
 • Pilkite degalus, kaip esate įpratę
 • Vairuokite įprastai
 • Nereikia įkrauti
 • Mažos emisijos
 • Mažos degalų sąnaudos

ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Galinga hibridinė technologija su elektrine funkcija, leidžiančia kasdienes keliones įveikti elektros režimu. 

 • Pilkite degalus, kaip esate įpratę
 • Vairuokite įprastai
 • Lengva įkrauti
 • Elektrinės pavaros galimybės
 • Galingas ir efektyvus 

VISIŠKAI ELEKTRINIAI

Elektromobiliai, varomi tik baterijos energija, teikia vairavimo malonumą ir užtikrina mažos taršos mobilumą.

 • Dinamiškas važiavimas
 • Lengva įkrauti
 • Didelis nuvažiuojamas atstumas
 • Sklandus ir tylus

VANDENILINIAI

Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai pro išmetimo vamzdį išleidžia tik vandenį ir iš esmės keičia mūsų vairavimo būdą.

 • Galima greitai įpilti degalų
 • Neišmeta kenksmingų dujų
 • Sklandus elektrinis našumas
 • Didelis nuvažiuojamas atstumas

PERŽIŪRĖKITE MŪSŲ ELEKTRIFIKUOTŲ AUTOMOBILIŲ PASIRINKIMĄ

UŽTIKRINTUMAS KELYJE

Nuvažiuojamas atstumas

Kalbant apie elektrinį mobilumą, nuvažiuojamam atstumui tenka lemiamas vaidmuo. Mūsų hibridiniai modeliai yra įprasti. Pilkite į juos benziną, kaip esate įpratę. Vandeniliniai, įkraunamieji hibridiniai ir elektromobiliai turi išskirtinių privalumų. Pateikiame apžvalgą, kuri padės suprasti, geriausiai Jūsų vairavimo profilį ir maršrutus atitinkančius reikalavimus.

Įkrovimas

Įkrauti paprasta – galite tai daryti namie arba kelionėje, naudodamiesi viešosiomis įkrovimo stotelėmis. Į mūsų hibridinius ir įkraunamuosius hibridinius elektromobilius galite įprastai įsipilti benzino ir važiuoti naudodami elektros energiją. Vos per kelias minutes pripildžius vandenilio degalų elementus naudojančio elektromobilio baką, galima nuvažiuoti šimtus kilometrų. Sužinokite, kaip maksimaliai išnaudoti savo elektrifikuoto Toyota galimybes.

PAKEISTI APSIMOKA

Sumažinkite savo poveikį gamtai
Elektromobiliai turi daug privalumų. Mažesnės CO2 emisijos naudingos planetai ir leidžia sutaupyti išlaidų transportui.
Pasirinkite, kaip įkrausite
Tarp elektromobilio privalumų – galimybė įkrauti automobilį Jums patogiu metu ir patogioje vietoje. Įkraukite namie per naktį, kol miegate, kaip įkraunate ir telefoną. Tai – ekonomiška ir paprasta.
Pasinaudokite mokesčių lengvatomis
Dėl daugybės elektromobilių mokesčių lengvatų dabar pakeisti automobilį dar naudingiau. Kiekvienoje šalyje jos skiriasi, tačiau verslo klientams gali padėti sutaupyti, pvz., atleidžiama nuo kelių ir pridėtinės vertės mokesčių.
Sutaupykite degalų
Elektromobilį įkrauti gali būti greičiau ir patogiau nei įpilti degalų į benzininį arba dyzelinį automobilį, kartu ir pigiau.

DUK APIE ELEKTRIFIKACIJĄ

Kas yra EV ir kaip jis veikia?
EV – tai elektrinis automobilis. Taip pat galite išgirsti santrumpą BEV, kuri reiškia baterijomis varomą elektromobilį. Abiem atvejais automobilyje vietoj vidaus degimo variklio montuojamas elektrinis motoras, o vietoj degalų bako – baterija. Elektromobiliai įkraunami, o ne pildomi degalais. Jie veikia itin sklandžiai ir tyliai, galingai greitėja, be to, siūlo malonią bei įtraukiančią vairavimo patirtį.  

Kuo skiriasi hibridiniai ir baterijomis varomi elektromobiliai?
Visi elektromobiliai gali būti varomi tik baterijoje sukaupta energija. Hibridiniuose automobiliuose montuojamas efektyvus benzininis variklis ir elektrinis galios agregatas, kurį sudaro įsikraunantis akumuliatorius ir elektrinis motoras. Hibridiniai automobiliai pagal poreikį sklandžiai perjungia benzino ir elektros energiją. 

Kuo skiriasi hibridiniai ir įkraunamieji hibridiniai elektromobiliai?
Įkraunamieji hibridai, kaip ir tradiciniai, naudoja du pavaros šaltinius – benzininį variklį ir akumuliatoriaus maitinamą elektrinį motorą. Vis dėlto įkraunamojo hibrido akumuliatorius yra talpesnis (todėl jis gali toliau važiuoti tik elektra), automobilis našesnis, o reguliariai įkraunant – išmeta mažiau teršalų ir suvartoja mažiau degalų.  

Kas yra vandenilio degalų elementų varomas elektromobilis?
Įprastą elektromobilį maitina baterija, kuriai išsikrovus reikia įkrauti. Vandenilinis elektromobilis pats gamina elektros energiją, naudodamas sumontuotą degalų elementų paketą.

Atraskite hibridinius elektromobilius

Toyota yra hibridinių elektrinių automobilių technologijų pradininkė, jas vystome daugiau nei 25 metus. Šiandien Toyota hibridiniais automobiliais važinėja daugiau nei 17 milijonų vairuotojų. Ši kompetencija reiškia, kad Toyota hibridų asortimentas pasižymi neprilygstamu našumu ir puikiu nuvažiuojamu atstumu.

Atraskite Toyota įkraunamuosius hibridinius elektromobilius

Kaip ir tikruosiuose hibriduose, įkraunamuosiuose hibriduose elektros energija derinama su benzininiu varikliu. Toyota įkraunamieji hibridai turi talpesnį akumuliatorių ir galimybę įkrauti,  todėl gali toliau važiuoti tik elektra (iki 75 km), o ilgesnėse kelionėse – pasitelkti benzininį variklį. Naujajame asortimente montuojama galingiausia iki šiol naudota Toyota hibridinė elektrinė technologija, užtikrinanti dinamišką veikimą ir išskirtinį efektyvumą, kad galėtumėte nuvažiuoti toliau.

Atraskite elektromobilius

Pažangūs naujos kartos Toyota elektromobiliai pasižymi bekompromisiu galios, patikimumo ir našumo deriniu. Mūsų elektromobiliai varomi tik elektros energija, nenaudoja degalų ir važiuodami neišmeta jokių teršalų.