toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Atraskite naująjį Toyota Mirai

VANDENILIS SAVO GRAŽIAUSIA FORMA

VANDENILIO GALIA

Toyota Mirai – naujoviškas degalų elementų elektromobilis, kuriame iš vandenilio ir deguonies gaminama elektra, taigi, elektrinis motoras varomas maksimaliai efektyviai.

Koks rezultatas? Jokios emisijos ir be jokio nerimo įveikiamas didesnis nei 650 km atstumas. Naujasis Mirai siūlo unikalią vairavimo patirtį, neprilygstamą tylą, galinių ratų pavarą ir išskirtinį pagreitį.

Tai – vairavimas neišmetant teršalų, kokio niekada nepatyrėte anksčiau.

GERESNĖ VAIRAVIMO PATIRTIS

Uždarę Mirai dureles, izoliuositės nuo eismo triukšmo, o viduje pasitiks erdvus harmoningo dizaino interjeras, kuriame galės patogiai įsitaisyti iki penkių asmenų.

Vakarėjant salono apšvietimas leis matyti viską, ką reikia. Itin didelis informacinis skydelis padeda visos kelionės metu.

Leiskite Mirai pasirūpinti automobilio statymo rūpesčiais su įtaisytąja, pirmąja Europoje Toyota sistema Teammate Advanced Park. Tai – išmanioji technologija, kuri atlieka darbą už Jus.

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS

Mirai tinka ir trumpoms, ir ilgesnėms kelionėms. Jo technologijos vairavimą paverčia sklandžiu ir smagiu, o belaidžiu būdu įkraunamas telefonas per AppleCarPlay™ arba Android Auto™ sklandžiai integruojamas su 12,3 colio multimedijos ekranu.

Prieš kelionę išmaniuoju telefonu galite netgi pašildyti arba atvėsinti Mirai, kad kelionę pradėtumėte tobulos temperatūros salone.

ĮSIPAREIGOJIMAS NETERŠTI APLINKOS

Vanduo – vienintelė emisija. Naujasis Mirai, tobulintas ištisus dešimtmečius, pasiekė šį ambicingą tikslą. Jo degalų elementų modulis – tikrasis oro kokybės novatorius ir tinkamas sprendimas šiltnamio efektui mažinti. Įvairialypis vandenilio degalų elementų naudojimas – nuo viešojo transporto iki laivų ir nuo kelių transporto iki namų ūkių – keičia bendruomenės veidą. Išaušo vandenilio era.

 

Kodėl vandenilis yra svarbūs ateities degalai?

Sužinokite apie svarbiausius vandenilio privalumus ir perskaitykite dažnai užduodamus klausimus apie šį energijos šaltinį.

Elektrifikuota Toyota

Mes didžiuojamės būdami elektrifikacijos lyderiais. Kuriame išsamiausią elektrifikuotų transporto priemonių asortimentą. Iki 2025 metų planuojame pristatyti 40 naujų arba atnaujintų elektromobilių.

Toyota ties nuliu nesustoja: nuo nulinės emisijos link geresnio pasaulio

Siekiame prisidėti kurdami geresnę visuomenę ir pasaulį, kuriame nėra emisijos, o apribojimai – įveikti. Šiame nulinės emisijos pasaulyje niekas nelieka užnugaryje ir žmonės mėgaujasi laisve judėti.