toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Įveikime emisiją

Mūsų tikslas – judėti toliau nei nulinės emisijos

Praėjo jau 25 metai nuo to momento, kai su Toyota Prius pristatėme novatorišką elektrifikuoto automobilio technologiją. Mes toliau dedame pastangas šioje srityje ir nenurimsime, kol kiekvienam klientui nepasiūlysime sprendimo, kuris tiktų ir jiems, ir mūsų planetai. Tai reiškia, kad nuo šiol turėsime didžiulę elektrifikuotų galios agregatų įvairovę – hibridų, įkraunamųjų hibridinių elektromobilių, elektromobilių ir vandenilinių transporto priemonių. Mūsų tikslas šiuo metu – ne tik pasiekti nulinę emisiją, bet ir žengti toliau. Siekiame kurti teigiamo poveikio transporto priemones. Tai – tokios transporto priemonės kaip vandenilinis Mirai, kuris išskiria tik vandenį ir važiuodamas valo orą.

Hibridiniai ir įkraunami hibridiniai automobiliai

Nuo pirmojo pasaulyje masiškai gaminamo ikoniškojo hibridinio automobilio Toyota Prius nuėjome tolimą kelią. Mūsų 25 metai kompetencijos yra tapę milijonais hibridų, riedančių šiandienos keliais. Šie didesnio našumo hibridai gali iki 70 % laiko važiuoti emisijos neskleidžiančiu elektros režimu. Beje, ateinančiais metais pamatysime dar didesnę pažangą.
 

Toyota bZ serija

Toyota bZ serija – tai naujos kartos akumuliatorinių elektromobilių modeliai, skirti žengti už nulinės emisijos ribos. Pirmuosiuose grynuosiuose elektromobiliuose įdiegta ir kitų naujovių, pvz., elektroninė vairavimo sistema ir saulės elektrinė.
 

Mirai

Vandenilio galia turi savo stiliaus ikoną – Toyota Mirai. Tai – pirmasis pasaulyje masinės gamybos vandenilinis automobilis. Beje, šiuo metu gaminama jau antroji jo karta. Mirai – tai automobilis, kuris jau žengė už nulinės emisijos ribos. Jis ne tik išmeta gryną vandenį be jokios taršos, bet ir važiuodamas grynina orą.