toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Toyota bZ

SU TOYOTA bZ LEISKITĖS Į KELIONES BE EMISIJOS

Išaušo nauja jaudinanti era. Visiškai nauja bZ serija leidžiasi į keliones be emisijos, siekdama pakeisti žmonių gyvenimus ir naudojimo patirtį. Mūsų misija – gerinti mobilumą kiekvienam. Pristatome naujos kartos inovatyvius elektromobilius. Čia rafinuotas ir modernus dizainas susijungia su išskirtinėmis galimybėmis. Tai – kitokios nulinės emisijos kelionės. Su Toyota bZ serija galėsite sumažinti poveikį planetai ir mėgautis išskirtiniu efektyvumu bei įvairiomis klasėje pirmaujančiomis naujoviškomis funkcijomis. Toyota bZ – tai mūsų naujas žingsnis dedant pastangas į tvarią visuomenę. Nulis – tik pradžia: atraskite Toyota bZ.

ĮKVEPIANČIOS GALIMYBĖS

ŽMOGAUS POREIKIUS ATITINKANTIS DIZAINAS IR GERESNIS MOBILUMAS VISIEMS

Programa Nulis – tik pradžia – tai daug daugiau nei tik mažesnis poveikis aplinkai, tačiau tai – gyvybiškai svarbus žingsnis. Mes siekiame visiems pasiūlyti geresnių mobilumo sprendimų – gaminių ir paslaugų, didinančių vairavimo malonumą ir užtikrinančių visų eismo dalyvių saugą. Toyota bZ atitinka visus šiuos lūkesčius ir dar daugiau, kadangi šis automobilis suprojektuotas naudojant specialiai elektromobiliams sukurtą naują platformą. Jo tikslas – siekti, kad smagus mobilumas būtų pasiekiamas visiems, ir padėti kurti geresnę visuomenę.

Toyota bZ: 4 VERTYBĖS

Siekiant įgyvendinti šias vertybes, sukurta nauja elektromobilių platforma.

Jūs ir aplinka

Toyota siekia ne tik nulinės emisijos: mes mąstome apie tai, kaip maksimaliai padidinti efektyvų energijos vartojimą visame automobilyje. Tai reiškia, kad turime galvoti, kokia energija naudojama automobiliui, ir įtraukti atsinaujinančius energijos šaltinius (pvz., naudoti saulės energiją elektrai gaminti), maksimaliai padidindami nuvažiuojamą atstumą. Siekdama mažinti energijos sąnaudas bei atliekas, Toyota pristato perdirbamus akumuliatorių komponentus ir medžiagas, kurias bus galima panaudoti pakartotinai arba netgi perdirbti į naujus akumuliatorių modulius.


Jūs ir Jūsų automobilis

Pristatome naują elektromobilių eksploatacijos jaudulio rūšį. Jūsų automobilis – ne tik transporto priemonė. Mes suprantame, kad Toyota bZ turi būti Jūsų išmaniuoju partneriu. Šiuose elektromobiliuose naudojamos naujausios technologijos, kurios realizuoja jungiamumo, sklandaus greitėjimo ir puikaus valdymo funkcijas, kad vairuoti būtų ypač smagu.


Jūs ir kiti

Kelionių erdvę transformuojame į socialinę, kurioje šeimos nariai ir draugai gali kartu leisti laiką. Toyota bZ automobiliai yra tylūs, erdvūs ir prabangiai komfortiški. Juose atrasite puikią aplinką, kurioje gims nepamirštamos istorijos. Čia pakankamai erdvės visiems bendrauti, dalintis idėjomis ir atsipalaiduoti ilgose kelionėse.


Jūs ir visuomenė

Nulinės emisijos mobilumas ir išmaniosios technologijos kartu su išskirtine akumuliatoriaus talpa ir geriausia klasėje sauga: Toyota bZ kuria saugesnę visuomenę, kur visi galės mėgautis ramesniu gyvenimu

KODĖL VERTA RINKTIS TOYOTA ELEKTROMOBILĮ?

Sukaupusi daugiau nei 25 metų patirties, Toyota rodo kelią į visiškai elektrinę ateitį. Keliuose jau rieda daugiau nei 18 milijonų elektrifikuotų transporto priemonių ir galima rinktis iš 17 elektrinių modelių. Taigi Toyota ir toliau tiekia rinkai išskirtines naujoves, džiugindama klientus visame pasaulyje. Įdiegus ilgametę akumuliatorių technologijų kūrimo patirtį ir efektyviai valdant energijos srautus, Toyota elektromobiliai siūlo patikimą ir ilgalaikį efektyvumą.

PRADĖKITE KELIONĘ PERŽENGĘ NULINĖS EMISIJOS SLENKSTĮ!

Toyota įkraunami hibridiniai elektromobiliai

Mūsų įkraunamieji hibridai yra galingi ir gali vien elektra nuvažiuoti dar toliau. Jie siūlo hibrido ramybę ir akumuliatorinio elektromobilio nulinės taršos efektyvumą.

Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai

Juos greitai papildysite degalais ir galėsite nuvažiuoti daugiau nei 650 km. Pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi mūsų elektromobiliai yra galingi ir netaršūs, nes į aplinką išmeta tik vandenį.


Susipažinkite su Toyota buitiniais įkrovikliais

Naudodami aukštos kokybės buitinį įkroviklį, galėsite geriausiai išnaudoti savo įkraunamąjį hibridą arba akumuliatorinį elektromobilį.