toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Prius Plug-in Hybrid
Atgimusi ikona
Hibridas
Kaina – nuo
45 300 €
Vidutinės sąnaudos autotoja
0.5 - 0.8 l/100km
CO2
11 - 17 g/km
Peržiūrėkite atsakomybės apribojimus
Visi pateikti degalų sąnaudų ir CO2 emisijos rodikliai imami iš oficialiųjų ES reguliuojamos laboratorijos testų rezultatų. Jie teikiami siekiant palyginti transporto priemones ir gali neatitikti jūsų faktinio vairavimo rezultatų.

Gražus, dinamiškas ir itin efektyvus

Prius visada plėtė galimybių ribas ir griovė tradicijas. Pristatęs hibridinio automobilio koncepciją, naujasis Prius toliau plėtoja aukštesnį įkraunamojo hibridinio elektromobilio lygį. Tai – naujųjų technologijų pionierius. Jo dviguba DNR elektros režimą kasdienėms kelionėms sujungia su efektyviosios hibridinės jėgainės suteikiama ilgų nuotolių įveikimo laisve. Naujasis Prius Plug-in Hybrid – jau čia. Jis išmanus, drąsus ir netikėtas.


PALŪKANOS – 0,99% + 3 MĖN. EURIBOR*

Specialus pasiūlymas

Žieminiai ratai už specialią kainą bei 0,99% + 3 mėn. EURIBOR palūkanos

Veikite dabar! >>

Toyota Prius Plug-In Hybrid – Lietuvos metų automobilis 2024

Pirmą kartą per beveik tris dešimtmečius besitęsiančio Lietuvos metų automobilio konkurso istoriją trokštamą titulą pelnė trijų kainų kategorijų automobiliai.

Sužinokite daugiau >>

Tas pats pavadinimas, nauja ikona

Neatpažįstamai patobulintas naujasis Prius Plug-in Hybrid drąsiai paneigia lūkesčius. Nepriekaištingai stilingas ir kaip niekad efektyvus naujasis Prius Plug-in Hybrid yra novatoriškas, drąsios išvaizdos automobilis. Jis įkūnija pažangos dvasią. 

 

 

Dinamiško dizaino

Naujojo Prius Plug-in Hybrid novatorišką dvasią atspindi bekompromisis dizainas. Dramatišką ir aerodinamiškai optimizuotą pažangųjį naująjį Prius Plug-in Hybrid apibrėžia žema stogo linija ir kupė įkvėptos proporcijos. Šis Prius Plug-in Hybrid yra dinamiškas ir emocingas – toks, kokio dar nematėte.

Naujasis Toyota Prius Plug-in Hybrid pelnė Red Dot Dizaino Apdovanojimą

43 narių tarptautinė komisija nusprendė, kad Toyota Prius Plug-in Hybrid yra vertas aukščiausio apdovanojimo – „Geriausias iš geriausiųjų“ – Produktų Dizaino kategorijoje.

Dviguba DNR, vienas tikslas – laisvė

Hibridinės sistemos technologija – tai galia be kompromisų. Mieste naujasis Prius Plug-in Hybrid yra beveik begarsis elektromobilis, neišmetantis jokių teršalų ir nuvažiuojantis daugiau nei 72 km* vien akumuliatoriaus energija. Nepaisant to, su integruotu 2,0 litro benzininiu varikliu Prius Plug-in Hybrid neturi jokių apribojimų, jei norite leistis į tolimą kelionę.

* Mišriuoju režimu, priklauso nuo važiavimo sąlygų ir modelio.

Įtraukiantis vairavimas

Kam rinktis tik efektyvumą arba tik našumą? Naujajame Prius Plug-in Hybrid elektra ir variklio galia sujungiama į vieną malonią vairavimo patirtį. Didelį našumą papildo sportiška vairavimo padėtis, veržlus vairavimas ir pasitikėjimą keliantis stabilumas.
Didesnė galia ir pagreitis. Naujasis Prius Plug-in Hybrid su 223 AG greitėja įspūdingai, kai tik to paprašote. Užmiestyje naujasis Prius Plug-in Hybrid iki 100 km/h įsibėgėja vos per 6,8 sekundės.
Išmanus vairavimas su hibridinės sistemos patarimais. MyT programėlėje veikianti hibridinės sistemos patarimų funkcija analizuoja duomenis ir didina vairavimo efektyvumą. Ji padeda maksimaliai pailginti važiavimo elektra trukmę ir tokiu būdu sumažina degalų sąnaudas.
Kiekvienai nuotaikai pritaikytas režimas. Naujasis Prius Plug-in Hybrid su perjungiamais vairavimo režimais prisitaiko prie Jūsų. Ekonominis režimas didina efektyvumą, o sportinis užtikrina tikslesnį vairavimą ir greitesnę automobilio reakciją. Įprastas režimas yra šių režimų pusiausvyra. Taip pat galite pasirinkti elektros režimą ir važiuoti vien elektra.

Galinga, sklandžiai integruota technologija

Naujasis Prius Plug-in Hybrid leidžia Jums kontroliuoti situaciją. Sėdėdami už vairo, pasiekite savo mediją sparčiai reaguojančiame 12,3 colio jutikliniame ekrane. Tuo pat metu stebėkite svarbiausią vairavimo informaciją daugiafunkciame 7 colių skaitmeniniame TFT vairuotojo ekrane.

Įkrovimas

Saulės modulis ant stogo. Naujasis Prius Plug-in Hybrid saulės energiją gali paversti judėjimo galia. Saulės modulis ant stogo saulės šviesą paverčia akumuliatoriaus energija, kuri per dieną leidžia nuvažiuoti papildomus 8 km.

Įkraukite namuose. Užtikrinkite, kad Jūsų Prius Plug-in Hybrid būtų visada pasiruošęs važiuoti, jį įkraudami namuose. Jį galima visiškai įkrauti maždaug per 4 valandas* iš buitinio elektros lizdo arba namams skirto įkroviklio. Stebėkite savo automobilio įkrovos lygį per MyT programėlę telefone. 

* Tiksli įkrovimo trukmė priklauso nuo įkrovimo sąlygų.

Viešasis įkrovimas. Prius Plug-in Hybrid elektros režimas idealiai tinka naudoti mieste. Keliaudami naudokitės galingomis viešosiomis įkrovimo stotelėmis, kad būtų lengva ir patogu važiuoti neišmetant teršalų.

 Žr. brošiūrą apie namų įkroviklius

Visiška eksploatacijos ramybė

Stengiamės, kad kiekvienas Prius Plug-in Hybrid eksploatavimo aspektas būtų sklandus, malonus ir patogus. Toyota Kanzen yra būtent toks. Tai – visapusiškas paketas, užtikrinantis eksploatacijos ramybę. Jame yra visi svarbiausi elementai*, padedantys mėgautis ir maksimaliai išnaudoti Toyota įkraunamąjį hibridinį elektromobilį.

  • 10 metų garantija Toyota Relax*;
  • 10 metų techninė pagalba kelyje*;
  • Visa aktuali įranga kartu su automobiliu;
  • Nuotolinės paslaugos su MyT.

* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Toyota atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

Valdykite telefonu

Su MyT programėle Jūs ir Jūsų Prius Plug-in Hybrid visada būsite prisijungę. Naudokite ją, pvz., norėdami iš anksto atvėsinti saloną šiltą dieną arba nuotoliniu būdu patikrinti, ar automobilis užrakintas ir saugus. Be to, MyT programėlė padeda stebėti akumuliatoriaus įkrovos lygį ir maksimaliai išnaudoti didesnes naujojo Prius Plug-in Hybrid važiavimo elektra galimybes.

Sužinokite daugiau >>

Toyota T-Mate. Saugesnei kelionei

Toyota T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimą saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis. Šios sistemos padės apsaugoti ne tik Jus bei Jūsų keleivius, bet ir kitus kelių eismo dalyvius.

Sužinokite daugiau >>

Toyota Draudimas

Toyota įmonei yra svarbi žmonių, pasirinkusių vairuoti Toyota, gerovė. Mums kokybė svarbi tiek kuriant automobilius, tiek ir bendraujant su klientais. Būtent todėl siūlome Jums draudimo paslaugą, užtikrinsiančią ramybę ir saugumo jausmą bet kokioje situacijoje.

Sužinokite daugiau >>

* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems oficialioje Toyota atstovybėje iki 2024-09-30, arba kol bus kampanijos automobilių.

Bendros lizingo kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas.
Skaičiavimo pavyzdys: Jeigu lizingu įsigytumėte 39 450 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 15% (5 917.50 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (15 780 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 33 532.50 EUR, metinė kintama palūkanų norma – 4.899 % (kurią sudaro pastovioji palūkanų normos dalis – 0.99 % ir kintanti bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR, kuri 2023-12-31 d. buvo 3.909%), sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 400 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 6 665.44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 5.45%, mėnesio įmoka – 401 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 40 197.94 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui. Taikoma visiems Toyota Lizingo teikėjams, remiantis Citadele Leasing pateiktais skaičiavimais.

Galerija

Spalvos ir matmenys

Ash (1M2)

Nuotraukos - tik iliustracinio pobūdžio. Būtina tikslintis spalvas konkrečiai komplektacijai.

Duomenys ir kainos

Kaina su PVMPasiūlymo kaina su PVMNauda jums su PVMMėnesinė įmoka su PVM
Prius Plug-in Hybrid 2.0l, A/T, Active Plus45 300 €- €- €458 €
Prius Plug-in Hybrid 2.0l, A/T, Luxury47 300 €- €- €478 €
Prius Plug-in Hybrid 2.0l, A/T, Luxury Plus52 700 €- €- €532 €
Kainoraštis pfd ikona

Toyota lizingas

Toyota lizingas siūlo prieinamus, lanksčius ir patogius finansavimo būdus naujam automobiliui įsigyti – tiek finansinį lizingą, tiek ilgalaikę nuomą. Mes siekiame palengvinti automobilio pirkimo finansavimo procesą, kad galėtumėte kuo greičiau atsisėsti už savo naujojo Toyota automobilio vairo.


Lizingo įmokų skaičiuoklė

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimo vadybininkė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Sprendimų verslui pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Toyota produkto ekspertas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191