toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą
Naujasis Toyota Supra
Jaudinantys potyriai

Naujasis Toyota Supra. Jaudinantys potyriai

Toyota Supra grįžta. Naujasis sportinis automobilis tęsia ankstesnių kartų pavadinimų – A40, A60, A70 ir A80 – tradiciją: Gudvudo greičio festivalyje jis pasirodė kaip A90 modelis. Visas Supra kartas sieja ryškus bendras braižas – du pagrindiniai elementai, kurie nusako mūsų kultinį sportinį automobilį, ir kuriuos galima atsekti 2000GT modelyje. Tai sklandžiai veikiantis ir greitai reaguojantis 6 cilindrų vienaeilis variklis bei priekyje montuojamo variklio ir galinių varomųjų ratų konfigūracija tikriems vairavimo pojūčiams sužadinti.

Sutelktas į vairavimo patirtį

Naujasis Toyota Supra buvo kuriamas orientuojantis ne į imponuojančius dinamikos rodiklius ar rato apvažiavimo rezultatus, bet į vairuotojo patirtį. 

Pagal pasaulinio lygio sportinių automobilių prokjektavimo ir dizaino standartus sukurtas jokių kompromisų nepripažistanti Toyota Supra pasižymi “aukso pjūvio santykiu” tarp važiuoklės bazės, tarpvežės pločio ir svorio centro. Tai lemia žaibišką vairo reakciją ir neprilygstamą kontrolę atliekant posūkius. TOYOTA GAZOO Racing sukurtas koncepcinis GR Supra Racing modelis su priekyje montuojamu varikliu ir galiniais varomaisiais ratais puikiai perteikia smagaus vairavimo koncepciją. 

 

 

Jaudinanti galia

Naujasis Toyota Supra tęsia ankstesnių kartų tradicijas – jis komplektuojamas su priekyje montuojamu šešių cilindrų vienaeiliu varikliu, kuris turi viską, ko reikia vairuotojo pojūčiams sužadinti. Nuo įkvepiančios dinamikos iki gyvybingo garso – šio pasaulinės klasės galios agregato tikslas yra vienas: jis sukurtas teikti nepakartojamą vairavimo malonumą. 

Tiek kelyje, tiek trasoje mūsų išskirtinių charakteristikų sportinis automobilis su 3,0 l varikliu išvysto didesnę nei 300 AG galią. Dviejų kanalų turbokompresorius, tiksli tiesioginio degalų įpurškimo ir kintamojo vožtuvų reguliavimo sistemos užtikrina sklandų galios perdavimą ir žaibišką reakciją į akceleratoriaus pedalo spustelėjimą, todėl Toyota Supra iki 100 km/h pagreitėja per mažiau nei penkias sekundes. Dėl sklandaus variklio galios perdavimo automobilis yra itin paklusnus atliekant posūkius.

Optimalus balansas

Tikrą sportinį automobilį nusako trys pagrindiniai elementai – optimalus svorio pasiskirstymas, lengva konstrukcija ir žemas svorio centras. Siekdami užtikrinti įkvepiančias naujojo Toyota Supra važiavimo charakteristikas, mūsų inžinieriai šioms sritims skyrė ypatingą dėmesį. 

Taikant tokį bekompromisį požiūrį į komponuotę su priekyje montuojamu varikliu ir galiniais varomaisiais ratais, mums pavyko pasiekti idealų – 50:50 svorio pasiskirstymą tarp šio dviviečio kupė priekinės ir galinės ašių. Dėl ypač tvirto ir lengvo konstrukcinio rėmo iš aliuminio ir plieno, žemo svorio centro bei trumpos važiuoklės bazės vairuotojai gali mėgautis pasitikėjimo suteikiančiu stabilumu, neįtikėtinu sukibimu ir nepriekaištingu valdymu.

Maksimali kontrolė

Įdomus, įkvepiantis ir smagus Toyota Supra sužadins kiekvieno vairuotojo jausmus. Kiekvienąkart užsinorėjus pasilinksminti, jame įrengtas elektroniniu būdu valdomas aktyvusis diferencialas ir adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) užtikrina išskirtinę kontrolę, tikslų valdymą ir manevringumą. 

Elektroniniu būdu valdomas aktyvusis diferencialas optimaliai paskirsto sukimo momentą tarp galinių ratų. Dėl lanksčiai perduodamos varomosios jėgos automobilis išlieka nuspėjamas kiekvienoje posūkio atlikimo fazėje. Staigiai stabdant ir didinant greitį Toyota Supra yra neįtikėtinai stabilus ir tikslus. Dėl išskirtinį komfortą ir nepriekaištingą valdymą užtikrinančios pažangios AVS sistemos šis automobilis privers nusišypsoti kiekvieną vairuotoją, nesvarbu, ar jis važiuotų sudėtinga lenktynių trasa, ar užmiesčio keliu.

Galerija

Automobilio atpirkimas

Vairuojate automobilį, kurį norėtumėte pakeisti?

Mes galime Jums padėti!
Nupirksime Jūsų turimą automobilį (automobilis nebūtinai turi būti Toyota), o Jūs iš mūsų salono galėsite išvažiuoti naujausiu Toyota modeliu!

Viskas labai paprasta:

  • Jūsų automobilį įvertiname;
  • Išsirenkate naująjį automobilį;
  • Suderiname turimo automobilio kainą;
  • Iš naujojo automobilio kainos išskaičiuojame Jūsų senojo automobilio vertę
SIŲSKITE UŽKLAUSĄ
KREIPKITĖS Į MŪSŲ VADYBININKUS
Rūta Marcalienė
Pardavimų konsultantė
El.p ruta.marcaliene@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 663 55847
Karolis Raškauskas
Pardavimo vadybininkas
El.p karolis.raskauskas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 614 68639
Mindaugas Bakša
Pardavimo vadybininkas
El.p mindaugas.baksa@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 618 63611
Aurimas Naujalis
Pardavimo vadybininkas
El.p aurimas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 611 11871
Tomas Noreika
Pardavimo vadovas
El.p tomas.noreika@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 640 30191
Artūras Baikovas
Pardavimo vyr. vadybininkas
El.p arturas@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 682 67058
Dainius Šerpetis
Pardavimo vadybininkas
El.p dainius.serpetis@autotoja.lt
Tel. +370 37 408034
Mob. +370 620 14050