toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Jūsų Toyota nusipelno geriausio

JŪSŲ TOYOTA BUS PASIRŪPINTA TOYOTA SERVISE

Jūsų Toyota yra daugiau nei vien tik automobilis. Jis saugiai Jus gabena per lietų ir audras. Jis parveža Jus namo po sunkios darbo dienos. Jis nugabena Jūsų vaikus į mokyklą, o Jūsų šeimą – ilgai lauktam savaitgalio poilsiui.

Taigi leiskite savo keturračiam patikimam draugui mėgautis išskirtinėmis paslaugomis – Toyota servisu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų Toyota būtų geriausios įmanomos būklės, o Jūsų kelionės – saugios ir nerūpestingos. Nesvarbu, kokio amžiaus Jūsų Toyota ar koks jos galios agregatas – mes visuomet esame Jums paruošę patrauklių kokybiškų pasiūlymų.

Mes darome viską siekdami užtikrinti, kad visos mūsų paslaugos būtų Jums pasiekiamos net ir dabartinėje krizinėje situacijoje. Laikomės visų griežtų higienos reikalavimų, siekdami užtikrinti, kad Jūsų apsilankymas, jei tokio prireiktų, būtų saugus ir Jums, ir mūsų darbuotojams.

JŪSŲ TOYOTA JAUČIASI GERAI TOYOTA SERVISE

Jūsų ištikimoji Toyota nusipelno geriausios priežiūros, kurią gali suteikti oficialioji Toyota atstovybė. Mes pasistengsime, kad Jūsų kasdienės kelionės būtų saugios ir teiktų ramybę. Mūsų profesionalūs mechanikai naudojasi moderniausia įranga ir griežtai laikosi higienos taisyklių. Be to, Toyota visuomet turi paruošusi Jums puikių pasiūlymų.

Oro kondicionieriaus ir vėdinimo sistemos veikimo pagerinimas – 29 €

Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausias šviesų lemputes, kurios užtikrintų geresnį matomumą ir saugias keliones

Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausius valytuvus, kurie užtikrintų puikų matomumą ir saugias keliones

TOYOTA ORIGINALIOS DALYS TINKA IDEALIAI

Jūsų Toyota yra geriausios įmanomos būklės, kai kiekviena jos detalė yra tinkama – kai ji yra originali. Toyota originalios dalys užtikrina saugą, optimizuoja degalų sąnaudas bei išlaiko automobilio vertę. Be to, jos yra tikrai įperkamos.

 

KELETAS TOYOTA ORIGINALIŲ DALIŲ PASIŪLYMŲ:

Toyota originalioms stabdžių dalims – 25 %  nuolaida


Toyota originaliems akumuliatoriams – 25  %  nuolaida ir 3 metų garantija

Toyota aktyviosios anglies filtras su montavimo darbais – 34  €

GERIAUSIAS NEBŪTINAI YRA BRANGIAUSIAS

Toyota servisas visuomet turi patrauklių pasiūlymų senesniems nei 5 metų Toyota automobiliams. Nuo kruopščios priežiūros iki Toyota originalių dalių – Jūsų Toyota bus puikios būklės.

 

KAI KURIEMS SENESNIEMS NEI 5 METŲ TOYOTA MODELIŲ SERVISO PASIŪLYMAMS TEIKIAMA IKI 40 % NUOLAIDA:

Priežiūra ir alyvos keitimas – nuo 149 €*, išsami priežiūra – nuo 249 €*

Priekinių žibintų restauravimo paslauga – 99 € (įskaitant montavimo mokestį ir PVM)

Toyota originalaus akumuliatoriaus patikra ir keitimas – nuo 99 €*

Alyvos ir alyvos filtro keitimas – nuo 69 €*

 

* Galioja visiems senesniems nei 5 metų Auris, Corolla, Avensis ir RAV4 modeliams. Rekomenduojamos mažmeninės kainos. Pasiūlymas galioja iki 2021-09-30. Kainos pateiktos su montavimo mokesčiu ir PVM. Pateiktos nuotraukos yra iliustracinio pobūdžio. Norėdami gauti konkretų pasiūlymą, kreipkitės į oficialią Toyota atstovybę.

Specialūs pasiūlymai negali būti naudojami kartu, vienu metu galima pasinaudoti tik vienu pasiūlymu.

SUSIJĘ PASIŪLYMAI