toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Toyota elektromobiliai

LAISVĖ NUO DEGALŲ IR EMISIJOS

Mūsų naujos kartos elektromobiliai yra sukurti remiantis daugiau nei dvidešimt metų kaupta patirtimi elektrifikacijos srityje. Tai padėjo mums sukurti galios, patikimumo ir praktiškumo derinį be jokių kompromisų.

Per artimiausius penkerius metus planuojame rinkai pristatyti bent dešimt nulinės emisijos automobilių, kurių pirmasis – Toyota bZ4X.

SUSIPAŽINKITE SU MŪSŲ AKUMULIATORINIAIS ELEKTROMOBILIAIS

VISI ELEKTROMOBILIŲ PRIVALUMAI

Elektromobiliai nenaudoja degalų ir neišmeta teršalų. Juos paprasta įkrauti, jie rafinuoti ir malonūs vairuoti, kadangi elektriniai motorai iškart generuoja didžiausią sukimo momentą. Be to, palyginti su tradiciniais automobiliais, jų eksploatacijos sąnaudos mažesnės.

ENERGIJA ILGAM

Kaip ir visi Toyota komponentai, mūsų elektromobilių akumuliatoriai sukurti taip, kad būtų naudojami ilgai. Siekdama užtikrinti eksploatacijos ramybę, kartu su kitais metinės automobilio priežiūros darbais Toyota atlieka ir elektromobilio akumuliatoriaus išplėstinę patikrą.

TOYOTA ELEKTROMOBILIO NUVAŽIUOJAMO ATSTUMO IR BATERIJOS ĮKROVIMO TRUKMĖS SKAIČIUOKLĖ

Pasinaudokite toliau pateikta skaičiuokle ir prieš kelionę apskaičiuokite tikėtiną elektromobilio nuvažiuojamą atstumą. Nuvažiuojamam atstumui įtakos gali turėti įvairūs veiksniai, pvz., lauko temperatūra, ratų dydis, vairavimo aplinka ir oro kondicionieriaus naudojimas.

ATRASKITE KITUS TOYOTA ELEKTRIFIKUOTUS AUTOMOBILIUS