toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Hibridinio automobilio pranašumai

Kodėl hibridas?

Nesvarbu, ar norite iš naujo atrasti vairavimo malonumą, sumažinti išlaidas ar tiesiog smagiai pasivažinėti tausodami aplinką, – iš kokios perspektyvos bežvelgtumėte, Toyota hibridiniai automobiliai padarys gerą įspūdį.

Hibridinis automobilis – tai daugiau pigių kilometrų

Pažangus galios valdymas

Matematika paprasta: kuo daugiau nuvažiuojate, tuo didesnę ekonominę naudą patiriate vairuodami visiškai hibridinį Toyota automobilį, o ne kitą tokio paties dydžio ir galingumo mašiną. Vairuojant mūsų hibridinius automobilius, nereikia sukti galvos, kiek toli su jais galima nukeliauti. Tiesiog įpilkite kuro ir leiskitės į kelionę kaip su bet kuriuo tradiciniu automobiliu. Akumuliatoriui išsikraunant, jis vėl įkraunamas naudojant variklio pagamintą perteklinę energiją. Tai dar ne viskas. Stabdant susidariusi energija regeneruojama ir perduodama atgal į akumuliatorių. Taigi niekas neiššvaistoma tuščiai.

Visiškas hibridas – tai ir automatinė pavarų dėžė

automatine pavara

Visiškai hibridinio Toyota automobilio vairuotojas gali džiaugtis ne tik mažomis išlaidomis, bet ir gausia standartine įranga, dėl kurios visiškai hibridinio automobilio ir mašinos su tradicine technologija kainos beveik nesiskiria. Pavyzdžiui, prie visų hibridinių modelių standartinės įrangos priklauso sklandžiai pavaras junginėjanti automatinė pavarų dėžė.

Mažiau techninės priežiūros

du darniai veikiantys varikliai

Visiškai hibridiniai Toyota modeliai tokie patikimi, kad patenka į metinės patikros statistikos ir žiemos testų reitingų viršūnes. Pavyzdžiui, visiškai hibridinio automobilio stabdžių trinkelės dėl stabdymo energijos kaupimo mažiau dėvisi, o pavaras lygiai perjungianti pavarų dėžė turi mažiau judančių ir besidėvinčių dalių negu įprastos pavarų dėžės. Savo didelį patikimumą įrodė ir visiškai hibridinių Toyota automobilių akumuliatoriai.