toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

TOYOTA ĮKRAUNAMIEJI HIBRIDINIAI ELEKTROMOBILIAI

VIEN ELEKTRA NUVAŽIUOSITE TOLIAU

Mūsų įkraunamieji hibridai pasižymi hibridinių elektromobilių privalumais, tačiau yra dar našesni ir vien elektra gali nuvažiuoti dar toliau. Juos galima įkrauti iš elektros tinklo namie arba viešojoje įkrovimo stotelėje, o vien elektra jie jus nuveš iki 75 km, tuo metu neskleisdami jokios taršos ir nevartodami degalų. Ilgesnėse kelionėse jie sklandžiai perjungs savo efektyvias benzinines elektros sistemas, kad galėtumėte ramiai nuvykti nuo durų iki durų.

GERIAUSIA IŠ ABIEJŲ PASAULIŲ

RAV4 Plug-in Hybrid ketvirtosios kartos hibridinės sistemos technologijos tiekiama dviejų rūšių energija ir didelės talpos akumuliatorius leidžia mėgautis geriausia, ką siūlo abu pasauliai: dinamišku našumu ir išskirtiniu elektromobilio (EV) efektyvumu, įskaitant pirmaujančią klasėje CO2 emisiją, degalų sąnaudas ir elektra įveikiamą atstumą.

ATRASKITE JUMS GERIAUSIAI TINKANTĮ ĮKRAUNAMĄJĮ HIBRIDĄ

Mūsų įkraunamieji hibridai – nuo pirmojo Prius iki galingojo RAV4 – užtikrina jaudinantį vairavimą neatsižvelgiant į tai, ko ieškote – efektyvumo ar našumo.

JŪSŲ ĮKRAUNAMOJO HIBRIDO ĮKROVIMAS

Visą savo įkraunamojo hibrido potencialą išnaudoti ir elektromobilį įkrauti galite keliais būdais: namie, darbe arba pakeliui, prisijungdami prie augančio viešųjų įkrovimo stotelių tinklo.

Įkrovimas namie

RAV4 Plug-in Hybrid bortinis spartusis įkroviklis leidžia įkrauti jo akumuliatorių iš standartinio 10 A buitinio elektros tinklo. Tai truks 7,5 valandos.

Skirtinė įkrovimo sistema

Siekdami optimalios spartos ir saugos, galite skirtinį kabelį prijungti prie sieninio bloko ir RAV4 Plug-in Hybrid įkrauti per 2,5 valandos.

Spartusis įkrovimas

Įvairiose viešose vietose – degalinėse šalia plento, miesto degalinėse ir šalia prekybos centrų – dygsta vis daugiau greitojo įkrovimo stotelių.

MyT INTERNETINĖS PASLAUGOS

MyT išmaniojo telefono programėlė siūlo skirtines funkcijas, kad maksimaliai išnaudotumėte savo Toyota Plug-in Hybrid. Iš jos galėsite patikrinti akumuliatoriaus būseną, nuvažiuojamą atstumą, programuoti įkrovimo laikus ir netgi iš anksto atvėsinti arba pašildyti saloną.

ILGALAIKĖ GALIA

Kaip ir visi Toyota komponentai, mūsų įkraunamųjų hibridų akumuliatoriai suprojektuoti taip, kad būtų eksploatuojami ilgai.Siūlome papildomos ramybės: kiekvienam hibridiniam akumuliatoriui suteikiame garantiją, kurią, vykdant kasmetines hibridinės sistemos būklės patikras, galima pailginti iki 10 metų.

Mūsų priėmimo schemoje garantuojama: pasibaigus elektromobilio akumuliatoriaus eksploatacijos trukmei, jis bus utilizuotas saugiai ir atsakingai. Toyota įgaliotieji autoservisai šiuo metu utilizuoja daugiau nei 90 % mūsų akumuliatorių. Siekiame perdirbti daugiau nei 50 % kiekvieno hibridinės sistemos akumuliatoriaus (pagal svorį).

ATRASKITE KITŲ TOYOTA ELEKTRIFIKUOTŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ