toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Toyota vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai

IŠMETA TIK VANDENĮ

Mūsų pirmieji rinkoje pasirodę vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: į juos lengva įpilti degalų, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km ir iš duslintuvo teka tik vanduo. 2014 metais pristatę pirmąjį pasaulyje vandeniliu varomą masinės gamybos automobilį, gamtos neteršiančių degalų elementų technologiją keliame į naują lygį. Pasitikite antrosios kartos Mirai – švaraus mobilumo viziją, kuri keliais rieda jau šiandien.

NAUJAS ŽINGSNIS VAIRAVIMO NETERŠIANT GAMTOS KELIONĖJE
 
Vandenilio degalų elementų elektromobiliai varomi ne akumuliatoriuje sukaupta energija: jie elektrą gaminasi patys, degalų elementų pakete vykdydami vandenilio ir deguonies cheminę reakciją. Vandenilio bakus degalinėje galima papildyti greičiau nei per penkias minutes, o kelyje – mėgautis judėjimu neteršiant gamtos. Kelionės bus saugios, patogios ir smagios, tarsi važiuotumėte tradiciniu automobiliu.

ATRASKITE MIRAI

Naujasis Mirai plečia vandenilio galios technologijų ribas. Jo nuvažiuojamas atstumas 30 % lenkia pirmosios kartos modelį, jis siūlo jaudinančią galią ir gražią išvaizdą.

Mirai

ŠVARI IR SAUGI ENERGIJA

Vandenilis – švarus ir saugus, jo yra visur aplink mus. Ji labiausiai paplitęs elementas ir sudaro net 70 % visatos materijos. Taigi, vandenilį galima gaminti vietoje, o, gamyboje naudojant tik atsinaujinančius energijos šaltinius, jis leidžia visiškai išvengti anglies emisijos.

Šiuo metu vykdoma visą Europą apimanti iniciatyva sukurti vandenilinių transporto priemonių pildymo taškų tinklą. Jau atidaryta maždaug 200 degalinių, kasmet planuojama vis naujų. Degalus pilti saugu ir paprasta, o procesas primena tradicinio automobilio eksploataciją – nuo kolonėlės ir pistoleto iki klaviatūros ir informacijos ekrano.

VANDENILIO VISUOMENĖ

Vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai kaip Mirai – tik vandenilio plėtros pradžia. Vandenilis – perspektyvi pamaina iškastiniam kurui, galinti ne tik sumažinti pasaulinę viešojo ir komercinio transporto emisiją: jis jau veža mus į ateitį, kuri pastatyta vien ant vandenilio pamatų.

Toyota degalų elementų technologija jau keičia ir sausumos, ir jūrų transporto rinkos veidą – nuo šakinių krautuvų ir sunkiojo darbinio ciklo sunkvežimių iki CaetanoBus ir Energy Observer laivų. O nuo kitų metų jis tieks energiją visai bendruomenei. Toyota Woven City – tai miestas-prototipas Fudžio kalno papėdėje, tapsiantis visiškai sujungta ekosistema, kuriai energiją tieks vien vandenilio degalų elementai.

ATRASKITE KITŲ TOYOTA ELEKTRIFIKUOTŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ