toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
toyota bandmasis vaziavimas
Registruokitės į
bandomąjį važiavimą
toyota serviso ikona
Registracija
techniniam aptarnavimui
toyota serviso ikona
Registracija į
servisą

Įveikime pavojus

Siekiame, kad kiekviena kelionė taptų malonia visiems. Tai reiškia, kad turime galvoti apie kiekvieno asmens unikalius mobilumo poreikius. Vadinasi, turime rūpintis ne tik vairuotojais, bet ir keleiviais bei visais kitais asmenimis, kuriems mūsų transporto priemonės daro įtaką. LQ ir kituose panašiuose koncepciniuose modeliuose dirbtinis intelektas siekia suprasti vairuotoją ir nuskaito priekyje besidriekiantį kelią. Taip užtikrinama visų sauga. Kitas pavyzdys – išmanioji sistema Toyota T-Mate, perspėjanti ir padedanti vairuoti kelionės metu. Be to, sukūrėme virtualiąją avarijų simuliavimo programinę įrangą THUMS, kuria pasidalinome su visais automobilių gamintojais. Siekiame žengti ne tik už nulinės emisijos, bet ir už nulinių avarijų ribos.

Nulinių avarijų vizija

Atsispirdami nuo pažįstamų saugos technologijų, diegiamų į visus Toyota modelius, plečiame saugos koncepciją, įtraukdami autonominio vairavimo technologiją. Tai prasideda nuo automobilį supančių ir nuolat budinčių jutiklių masyvo T-Mate, kuris yra pasiruošęs padėti jums. Mes nuolat siekiame tobulinti technologijas, kad galėtume išvengti transporto priemonių avarijų.
 

Toyota T-Mate

Pristatydami Toyota T-Mate, siūlome įvairias internetines funkcijas, kurios veikdamos kartu stebi viską, kas vyksta aplink jus. Nuo išmaniojo atstumo sonaro iki automobilio statymo pagalbos, nuo panoraminio vaizdo stebėjimo sistemos iki priešavarinės sistemos – tai tarsi draugas, besirūpinantis jūsų sauga.
 

THUMS

Toyota sukūrė pažangią skaitmeninę programinę įrangą, skirtą analizuoti įvairių tipų susidūrimų poveikį žmogaus kūnui. Tikslas – toliau mažinti žalos potencialą. THUMS yra tokia vertinga, kad nutarėme pasidalinti ja su visais automobilių gamintojais. Tuo siekiame, kad naudos gautų kuo didesnis skaičius žmonių.

LQ

Tai – tarsi jus mylintis automobilis. Pasitelkdama dirbtinį intelektą, Toyota LQ reaguoja į jūsų nuotaiką vairuojant. Automobilis suderina apšvietimą, kai jaučiatės sujaudinti, o pastebėjęs pirmuosius nuovargio požymius – pritaiko šviesą taip, kad išliktumėte budrūs. LQ turi papildomų gebėjimų pastebėti pavojus kelyje, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.


Įveikime kliūtis

Atraskite, kaip Toyota gaminiai ir paslaugos teigiamai veikia visuomenę. Aplinkosaugos iššūkis 2050 padės Toyota pasiekti tikrąjį tvarumą.


Mūsų tikslas – judėti toliau nei nulinės emisijos

Atraskite didžiulę Toyota elektrifikuotų transporto priemonių įvairovę. Turime sprendimą kiekvienam klientui, kuris tiks ir jam, ir planetai – nuo hibridų iki nulinės emisijos akumuliatorinių elektromobilių.


Įveikime kliūtis

Atraskite Toyota mobilumo sprendimus. Nesvarbu, ar tai – žmonėms padedantys robotai, ar elektromobiliai neįgaliųjų vežimėliais judantiems asmenims: Toyota kuria pasaulį, kuriame judėti gali visi.